Çukur Beyefendi (Baykal) Vartoluyu ve Yamaçı Öldürecek mi?

Çukur dizisinin 19 Mart pazartesi günü yayınlanacak olan yeni 21. bölümünde oldukça hareketli sahneler bizleri bekliyor. Çukur dizisinin 21. bölüm ikinci fragmanı Biraz önce çıktı ve izlediklerimiz bizleri şok etti. Çünkü beyefendi oldukça kızmış bir şekilde hem Selime hem vartoluya hem yamaça ve son olarak da İdris’e büyük bir kin ve nefret ile hepsini öldüreceğini hiçbirisini sağ bırakmayacağını ve hepsinin beyefendiye itaat edip, kendi üstünlüğünü liderliğini tüm çukurda göstereceğini ilan etmektedir.

Beyefendinin bu çıkışı sonrasında önce Selim zaten hasta yatağında olduğu için sonra Vartolu ve Yamaç hedefte ki diğer kişilerdir. Bizim dikkatimizi çeken ise Beyefendinin yani Baykal’ın öncelikle vartoluyu Hedef seçmesi ve vartoluyu esir almasıdır. Vartolu esir olduktan sonra artık ölümü beklemektedir. Beyefendi gücünü göstermek ve diğerlerini de sindirmek için vartoluyu öldürecek mi Vartolu ölecek mi gerçekten diziden çıkacak mı oldukça merak ediliyor.

Bildiğiniz üzere daha önceki bölümlerde Yamaç tarafından kaçırılan Vartolu öldü süsü verilmiş ve cenazesi bile kaldırılmıştır. Daha sonra saklandığı yerde babası İdris ile görüşen Vartolu Babasının sözünü dinlemez ve mahallede tekrar unvanını sürmeyi ister. Ancak hiç beklenmedik gelişmeler ortaya çıkar ve Vartolu beyefendi tarafından esir edilip bir yere kapatılır daha önce adamlarıyla birlikte bir gösteride bulunduğu yerde beyefendi Vartolu esir etmiştir.

Peki Vartolu Gerçekten ölecek mi beyefendi tarafından öldürülecek mi ibret olsun diye Yamaç ve İdris koçovalı ibret alsın diye Vartolu öldürülecek mi Merak edilse de hemen söyleyelim ki Vartolu çukur dizisinin en önemli isimlerinden birisi. Vartolunun ölmesi demek Çukurun da dağılması belki de eskisi gibi izlenmemesi demek o yüzden Vartolu Ölmez ancak nasıl kurtulacak burada da özellikle yamaca büyük iş düşmektedir.

Babanın oğlu dediği Yamaç yine vartoluyu kurtaracak bir kez daha ona Hayat verecektir. Vartolu ise Beyefendinin elinden kendisini kurtaran yamaça İdris koçovalı ya bir kez daha Can borçlu olacaktır. Asıl merak edilen konu ise tüm bu gelişmelerden sonra Vartolu kardeşi yamaça ve babası İdrise karşı mı gelecek  Yoksa beyefendiye karşı kardeşi ve babasıyla birlikte mücadeleye mi girecekler, asıl soru bu, bu konuda sizlere de yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilirsiniz. Şimdiden teşekkürler.

Çukur Dizisi 21. Bölüm 2. Fragmanı 19 Mart

zvr

Bu Yazıya Tepkin Ne Oldu ?

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.