Çukur Celasun ve Meke Öldü mü? 65. Bölüm

20 mayıs akşamı Azer Celasun ve Meke’yi vurdu. Sezon finaline yaklaşan Çukur’da hareketli sahneler devam ediyor. Aliço’dan sonra Çukur Celasun ve Meke öldü mü? Hastanede vuruldular.

Çukur Celasun ve Meke Öldü mü?

Celasun ve Meke Azer’in deposunu kundakladılar. Kimin bu olayı yaptığını öğrenen Azer intikamını almak için ikisinin peşine düştü. İzlerini bulan Azer Celasun ve Meke’yi buldu iyice dövdü. Ancak bu sırada depoya gelen Yamaç iki arkadaşını kurtardı. Yamaç’ın kurtarması Celasun ve Meke’nin hayatına mal oldu. Hastanede neler oldu.

Çukur Calesun Öldümü

Calesun ve Meke hastane kapısında oturdukları sırada Çukur 65. bölümde Calesun ve Meke vuruldu. Hastane kapısında arkadaşlarının sedye getirmesini bekleyen Meke ve Calesun’u Azer’in adamları silah ile vurdu. Kimse benim mekanımdan benden habersiz adam alamaz kaçıramaz diye de imzasını attı. Olayı öğrenen Yamaç şimdi ne yapacak ? Çukur 65. bölüm Meke öldü mü? Calesun kurtulacak mı? 20 Mayıs bölümünde bir ayrılık daha mı geliyor. Yücel Akın Koçovalı ile cezaevine konuşmaya gider. Olaylar iyice karışır. Yücel Akın’a benimle gel benimle ol der. Akın Yücel ile iş birliği yapacak mı ? Çukur 65. bölüm özetinde heyecan devam ediyor.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Çukur Celasun ve Meke Öldü mü? 65. Bölüm (1 Yorum)

  1. Konu çok saçma oldu ne kadar teseduf araçlar karşılaşıyor biri birinden kaç dakika önce gittiği halde iyice saçmalama yapmış senarist

Eklenme Tarihi: 20 Mayıs 2019