Çukur Cumali Karakteri Kimdir, Cumalinin gizemi nedir çukurda ne yapacak?

Show TV’nin ilgiyle izlenilen ve pazartesi dizisi ”Çukur”un yeni 2.sezonu için geri sayım başladı! Dizide yeni karakterler oldukça merak edilirken yeni sezon oldukça merak ediliyor.. Diziye son katılan isim Cumali oldu. Çukur Cumali Karakteri Kimdir, Cumalinin gizemi nedir çukurda ne yapacak? Oldukça merak ediliyor..

Yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiği Show tv dizisinde ‘Cumali’ karakterine kimin hayat vereceği merak konusu olmuştu. Uzun süredir merak edilen cumali oldukça sansasyonel bir rolle diye gelecek olan oyuncu kesinleşti. Nejat İşler, Ufuk Bayraktar hatta Kenan İmirzalioğlu gibi ünlülerin adının geçtiği ‘Cumali’ karakterini Necip Memili canlandıracak.

Necip Memilinin Cumali karakterini canlandıracağı ‘Çukur’ yeni sezonuyla Eylül’de Show TV’de kaldığı yerden devam edecek. Show TV Nin Sevilen Ve İlgiyle İzlenen Dizisi Çukur’da Cumali Karakterine Hayat Verecek Oyuncu Necip Memili şimdiye kadar bir çok Dizide farklı karakterlere hayat verdi. Çukurda da Cumali Karakterine Hayat Verecek.. Peki çukurda karakuzuların bir üyesi mi olacak cumali?

Necip Memilli Çukurda Cumali Karakterine Hayat Verecek

Necip Memili Son olarak internet platformunda yayınlanan Fi dizisinde ortaya çıkan Necip Memili’nin adı da Çukur ile anılmaktaydı. Çukura gelip gelmeyeceği merak edilen Necip Memili ile Nihayet anlaşma sağlandı..
Necip Memili dizide Cumali Koçavalı karakterine hayat verecek..

Ayrica Berkay Ateş ve Erkan Avcı da bu sezon Çukur’a dahil olmustu. Ikiliyi Karakuzular’ın adamları olarak izleyeceğiz..

Çukur cumali karakteri

ÇUKUR da cumali karakteri karakuzular olarak oldukça iş yapacak görünüyor. Necip Memili cumali koçovalı olarak dizide aktif bir rolde oynayacak 2. Sezonda. Çukur mahallesinde işler iyice karışacak görünüyor. Necip Memili kimdir kısaca ona bakalım, hayatına bilgilerine ve oynadığı önceki dizilerine..

Adı Soyadı:  Necip Memili
Doğum Tarihi:  27 Mayıs 1980
Nereli:  Adana
Burcu:  İkizler
Kilosu:  72
Boyu:  1.83
Göz Rengi:  Siyah
Saç Rengi:  Siyah
Eğitim Durumu:  Çukurova Üniversitesi Devlet Konservatuarı / Mezunu
Sevgilisi:  Yok
Evli mi:  Hayır
Eşi:  Yok
instagram Hesabı: instagram.com/neocu

Necip Memili Cumali karakteri olarak çukur dizisinde

Necip Memili 27 Mayıs 1980 yılında Adana’da doğmuştur.  Necip Memili 1999 yılında Adana Seyhan içesinde amatör olarak tiyatro faaliyetlerine katılmış olsa da onu asıl meşhur eden 2007- 2008 yılları arasında oynamış olduğu Kanal D’de yayınlanan Yaprak Dökümü adlı dizideki Erkan rolüdür.

2009-2010 yıllarında ise daha ön planda olduğu Hanımın Çiftliği dizisinde Zaloğlu Ramazan karakterini canlandırmıştır. Kehribar, Moskova’nın Şifresi Temel filmi, Ulan İstanbul dizisi ve son olarak Dolunay Dizisi Hakan rolü Necip Memilinin oynadığı önemli projelerdir.

Çukur Cumali karakteri kimdir amacı rolü ne olacak

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 26 Ağustos 2018