Çukur Cumaliyi Kim Oynayacak İdris Koçovalıya Mektupta Ne Yazdı?

Çukur Cumaliyi Kim Oynayacak İdris Koçovalıya Mektupta Ne Yazdı?.. Çukur dizisi yeni bölümü 1 ocak pazartesi yayınlanmadı. 1 Ocak yılbaşı olması sebebiyle bir çok dizi ve programın yerine özel programlar yayınlanmıştı. Bu yüzden de o akşam yayınlanan dizilerin yeni bölümleri bir hafta ertelendi. İlk hafta reklam gelirleri de belirlenmediği içinde yeni bölüm yayınlamak istemiyorlar.

Çukur dizisi yeni bölümü de 8 ocak pazartesi yayınlanacak. Pazartesi günü yayınlanacak bölümün fragmanları yayınlandı ve şimdiden büyük merak uyandırdı. İlk fragmanda Meke’nin yerini soruyordu Yamaç Vartolu’ya. Yamaç artık o sakin insan olmayacak. Artık kana kan dişe diş diyor Vartolu’ya ve eline aldığı balyozu Medet’in bacağına vuruyor. Vartolu ile birbirlerine kılıçları çekiyorlar artık.

Çukur dizisi yeni bölümünde bir mektup geliyor. Paşa şaşırıyor bu devirde mektup mu kaldı diyor. Kahveci de hapishaneden geliyor deyince akla ilk gelen isim Cumali oluyor. Cumali Kahramanın ikiz kardeşiydi. Biliyoruz ki Kahraman dizinin ilk bölümlerinde vurularak öldü. Kahraman rolünü oynayan Mustafa Üstündağ diziden ayrıldı diye üzülmüştük.

Mustafa Üstündağ gibi başarılı bir oyuncunun diziden erken ayrılmasına üzülmüşken geri dönmesine sevinebiliriz. Mustafa Üstündağ ikiz kardeşi olan Cumali rolünde diziye dahil olacak. Cumali babası İdris Koçovalı’ya mektubunda ne yazıyor? İdris Koçovalı mektubu okuyunca çok şaşırdı? Mektupta Cumali’nin hapisten çıkacağı yazıyor olabilir mi? Çukur dizisi yeni bölüm fragmanı bilgileri sizlerle konumuzda paylaşıyoruz.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.