Çukur da Yerden Kalkan Kim? Hangi Karakter? Son Fragmandaki Yüzü Belli Olmayan Adam

Çukur da Yerden Kalkan Kim? Hangi Karakter? Son Fragmandaki Yüzü Belli Olmayan Adam

29 Nisan Pazartesi yayınlanacak olan bölümün 2. fragmanında yerden kulaklıkla yerde uzanmış ve bir anda kalkan adamın kim olduğu merak konusu oldu, Akşın’ın öldüğü bölümde yerde uzanmış ve bir anda dikelen adamın AKIN KOÇAVALI olabileceği yada diziye yeni bir karakter mi katılıyor soruları izleyicileri meraklandırdı.

Fotoğrafta gözüken ve belli belirsiz olan Çukur daki gölgelerde yatan adam hakkında bir kaç ipucu vermek istiyoruz. 29 Nisan Pazartesi günü yayınlanacak olan yeni bölümde bu adamın kim olduğunu zaten öğreneceğiz ancak çukur severlerin merak ettiği bu adam;

  1. Olasılık: Fragmanı ufak ufak hareket ettirdiğimiz de sürekli ileri geri yaptığımız da Timsah Celil gibi gözüküyor, saçından da anlayacağınız üzere Timsah olması büyük olasılık, kulağındaki kulaklık ve hali tavrıda ruh hastası gibi hareket eden Timsah Celil’e çok benziyor.

2 .Olasılık: Herkes bu tarz bir sahne ile diziye dahil olan Yamaç’ın büyük ağabeyi Cumali Koçavalı dan sonra merakla beklenen SELİM’in oğlu cezaevindeki Akın Koçavalı mı? ancak çekilen sahne deki mekan’ın ceza evine benzer bir hali yok, izbe kullanılmayan bir mekan gibi gözüküyor. Bizce Akın değil, zaten AKIN KOÇAVALI’nın 3. sezon da diziye dahil olacağı hatta Selim’in diziden ayrıldıktan sonra katılacağını daha önce sizlere söylemiştik.

Son Fragman;

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 28 Nisan 2019