Çukur Damla Kimdir? Cumali Uluç Reis’in kızı rolündeki Damla’ya aşık mı olacak?

Çukur dizisinde Uluç Reis’in kızı rolündeki Damla karakterini Hare Sürel canladırıyor. Peki Damla kime aşık olacak? Çukur dizisi yeni bölümleri ile her pazartesi günü Show TV ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. 25 şubat 2019 Pazartesi günü yayınlanacak olan çukur dizisinin 2. sezon 21. bölümünde Uluç Reis’in kızı Damla rolünde diziye giren oyuncuyu merak edenler özellikle fragmanda Uluç Reis’in kızı Damlanın Küfür etmesine çok şaşırdılar.

Uluç Reis’in kızı Damlanın küfür etmesinden sonra iyice merak etmeye başladılar ve Uluç Reis’in kızı kime aşık olacak diye meraklı bir arayış başladı. Çukur dizisinde Damla Kimdir? Cumali Uluç Reis’in kızı rolündeki Damla’ya aşık mı olacak? sorusunu sizler için detaylandırıp aşağıda açıklamaya çalıştık. İşte Çukura yeni giren Damla karakteri hakkında bilgiler.. Çukur Damla Kimdir Cumali damlaya aşık mı olacak?

Çukur Damla Kimdir? Cumali Uluç Reis’in kızı rolündeki Damla’ya aşık mı olacak?

Çukur dizisinde Uluç Reis’in kızı Damla rolünde Hare Sürel diziye dahil oldu. Daha önce bir çok dizi de rol alan Hare Sürel en son Poyraz Karayel dizisinde rol almış ve Meltem Karayel karakterini canlandırmıştır. Hare Sürel hem oyunculuğu ile hem de çukur dizisinde canlandıracağı karakteri ile oldukça merak ediliyor. Çukurda Hare Sürel Uluç Reis’in kızı Damla rolünde..

Çukur Uluç’un Kızı KimdirÇukur Uluç Reis’in kızı Damla kimdir? Hare Sürel kime aşık olacak?

Çukur dizisine yeni giren ve kendisine büyük ihtimalle Cumali’nin aşık olacağı Damla karakterindeki Hare Sürel çukur dizisinde Uluç Reis’in kızı Damla rolünü bakalım nasıl oynayacak bizler de çok merak ediyoruz. Ancak izleyenler çukur dizisinin 21. bölümündeki fragmandaki küfürlü sahneleri merak etmeye başladılar ve bipsiz olarak çukur dizisinin yeni fragmanını izleyip Uluç Reis’in kızı Damlanın hangi küfürleri ettiğini merak edenler de yok değil.

Neyse çukur dizisindeki bu küfürlü girişten sonra Uluç Reis’in kızı Damla rolünü canlandıran Hare Sürel kimdir kendisine kim aşık olacak? Çukurda Uluç Reis hain mi tırların yerini Çetoya Mahsuna ve arkadaşlarına kim söyledi, çukur Mahallesi’ni yeniden ele geçirmek isteyen Koçovalılara karşı Uluç Reis hain bir plan mı kuruyor yoksa Uluç Reis ve kızı masum mu izleyip göreceğiz..

Çukur dizisi Hare Sürel Uluç Reis'in kızı rolünde kime aşık olacakÇukur Uluç Reis’in kızı Damla rolündeki Hare Sürel kimdir?

1983 yılında İstanbul’da doğan güzel oyuncumuzun asıl memleketi Samsun’un Bafra ilçesidir. Tiyatro ile ilk olarak küçük yaşlarda tanışan Hare Sürel, İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarında Tiyatro Bölümünü başarıyla bitirmiş, mezun olduktan sonra Yüksek lisansını ise Marmara Üniversitesi’nde “Sinema” üzerine yapmıştır.

Hare Sürel 2013 – 2014 yılları arasında “Medcezir” adlı dizide “Leyla” karakteriyle birlikte hızla dikkatleri üzerine çekmiş olan güzel oyuncuyu asıl meşhur eden rolü ise Kanal D ekranlarında 2015 yılında ekrana gelmiş olan “Poyraz Karayel” dizisinde Meltem Karayel karakteri olmuştur. Hare Sürel Çukur dizisinin kadrosuna Uluç Reisin kızı Damla rolüyle dahil oldu..

Çukur Damla rolü Hare Süreli nasıl buldunuz..? Cumali Uluç Reis’in kızı rolündeki Damla’ya aşık mı olacak? Yorumlarınızı bekliyoruz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 19 Şubat 2019