Çukur Dizisi 1 Ocak 2018 Pazartesi Var mı Yok mu Yayınlanacak mı Show Tv de?

15 yorum
9 kez okundu

Show tv 1 ocak 2018 pazartesi günü Çukur dizisini yayınlayacak mı yoksa dizi yılın ilk gününde bir sürpriz yaparak ekranda olmayacak mı merak konusu oldu. Dizilerin yeni yılın ilk haftasındaki reklam düzenlemeleri nedeni ile genelde ilk hafta ara vermeleri nedeniyle Çukur dizisinin de 1 ocak günü yayınlanıp yayınlanmayacağı merak konusu oldu.

Diziyi merakla izleyip takip edenler Çukur Dizisi 1 Ocak 2018 Pazartesi Var mı Yok mu Yayınlanacak mı Show Tv de? diye sormaya başladılar. Bizde meraklı izleyiciler için hemen yanıt verelim: Çukur dizisi yeni yılın ilk gününde 1 Ocak 2018 pazartesi günü show tv de ekrana gelmeyecek. Çukur 1 ocakta varmı yok mu neden yok niçin yayınlanmayacak sorularına detaylı cevap verelim.

Çukur Dizisi 1 Ocak 2018 Pazartesi Neden Yok? Yeni yılın ilk haftası resmi reyting kuruluşu tarafından kanallar arası reklam düzenlemeleri yapılıyor. Bu düzenleme nedeniyle kanallara reklam ödemesi en düşük miktar üzerinden yapılıyor. Haliyle reytingi yüksek ola dizi ve kanallar önemli dizilerini düşük reklam gelirlerinden dolayı yayınlamak istemiyorlar. Yayınlarsa en düşük reklam ücretini alıyorlar.

İşte bu nedenden dolayı bir çok önemli ve gününde reytingi yüksek olan diziler genellikle yılın ilk haftası reklam gelirlerindeki pay dağılımı nedeni ile yayınlanmıyor. Çukur dizisi de bu nedenle 1 ocak 2018 pazartesi günü yayınlanmayacak. Diziyi merakla bekleyip neden yok niçin yayınlanmadı diye merak salan izleyicilere böylelikle yayılanmama sebebini açıklamış olduk.

Çukur Dizisi 1 Ocak 2018 Pazartesi Var mı Yok mu niçin yok neden yayınlamıyor Yayınlanacak mı Show Tv de? Yukarıda açıkladığımız reklam dağılımları nedeni ile Show tv 1 ocak 2018 pazartesi günü Çukur dizisini yayınlamayacak. Yerine özel bir kolaj bölümünün yayınlanması bekleniyor. Çukur Dizisi 1 Ocak 2018 Pazartesi Var mı Yok mu sorusuna yanıt vermeye çalıştık. Çukur yeni yılda Yılbaşında var mı yok mu? Yok ilk gün yayınlanmayacak..

Sizce Çukur gibi önemli bir dizinin reklam düzenlemesi gibi bir nedenle ekrana gelmemesi doğru mu? Sizce dizi ne olursa olsun yayınlanmalı mıydı? Çukur dizisinin 1 ocak günü olmaması hakkındaki yorum ve görüşlerinizi bekliyoruz..

Show Tv Çukur Dizisi 1 Ocak 2018 Pazartesi Var mı Yok mu Neden Yok niçin Yayınlanmıyor Yayınlanacak mı?

Çukur dizisi 1 ocakta ekrana gelmeyecek ama 8 ocak pazartesi günü kaldığı yerden devam edecek. Bu arada Çukur sakinleri yeni yılınızı kutluyor. İşte sizler için çektikleri o video:

Çukur Dizisi 1 Ocak 2018 Pazartesi ekrana gelmeyecek olmasını nasıl buldunuz? Sizce yayınlanmalı mıydı? Bu hafta olmaması diziden soğutur mu sizce hayranlarını? Yorumlarınızı bekliyoruz.. (Peki 1 ocakta Söz Var mı? )

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Çukur Dizisi 1 Ocak 2018 Pazartesi Var mı Yok mu Yayınlanacak mı Show Tv de? (15 Yorum)

  1. Kesinlikle yayınlanması lazım bu kadar ilgi gören bir dizinin bukadar saçma bir nedenle yayınlanmaması gerçekten saçma

  2. Bu dizinin bir takip edeni olarak yayinlanmamasi biraz saçma.bence dizi aynı gün ve sagatinde yayınlanmalı.

Eklenme Tarihi: 1 Ocak 2018