Çukur Dizisi 14-21 Ocak 2019 Pazartesi Var mı Yok mu Yayınlanacak mı Show Tv de?

Çukur Dizisi 14-21 Ocak 2019 Pazartesi Var mı Yok mu Yayınlanacak mı Show Tv de? diye merak içinde soran ziyaretçilerimiz var. Evet çok fazla ara verdi tüm diziler ama yapacak bir şey yok. Çukur Dizisi 14 Ocak 2019 Pazartesi de ekrana gelmeyecek. Ama size bir müjdemiz var. Çukur dizisi yeni bölümü ile 21 Ocak 2019 Pazartesi günü Show tv de ekrana gelecek ve yayına başlayacak yeni bölümü ile..

Show tv de ekrana gelen ve sevilerek izlenen gün birincisi olup pazartesi günlerine damga vuran Çukur dizisi 2019 yılında 7 ocak ve 14 ocak 2019 tarihlerinde olacak mı olmayacak mı merak ediliyor. Çukur Dizisi 14 Ocak 2019 Pazartesi Var mı Yok mu Yayınlanacak mı Show Tv de? sorusuna Hayır Çukur dizisi 7 ocak 2019 pazartesi günü de ekrana gelmeyecek yayınlanmayacak diyoruz.. Çukur Dizisi 14-21 Ocak 2019 Pazartesi Var mı sorusuna hayır yok yeni bölüm yayınlanmayacak diyoruz. İşte detaylar:

Çukur Dizisi 14 Ocak 2019 Pazartesi Var mı Yok muÇukur Dizisi 14-21 Ocak 2019 Pazartesi Var mı Yok mu Yayınlanacak mı Show Tv de?

Çukur dizisi 7 ocak 2019 ve 14 ocak 2019 pazartesi tarihinde de yayınlanmayacak, Çukur Yeni Bölüm 21 Ocak 2019 da..

Çukur dizisinde 31 aralık pazartesi Yılbaşı gecesinde yayınlanacak mı? Bu sezon 31 Aralık pazartesi günü yanı yılbaşı akşamında Çukur Dizisi 31 Aralık günü olacak mı olmayacak mı, Çukur 31 Aralık var mı yok mu televizyonlardaki yılbaşı eğlence programlarından dolayı dizilerin yayınlanıp yayınlanmayacağı merak ediliyordu. Bizde hemen yanıt verelim. Çukur Dizisi 31 Aralık pazartesi akşamı yılbaşı programı nedeni ile ekrana gelmeyecek. Yani Çukur dizisini yılbaşı akşamı 31 Aralık günü beklemeyin, yayınlanmayacak.

Show tv 31 Aralık 2018 pazartesi günü Çukur dizisini yayınlayacak mı yoksa dizi yılın ilk gününde bir sürpriz yaparak ekranda olmayacak mı merak konusu oldu. Dizilerin yeni yılın ilk haftasındaki reklam düzenlemeleri nedeni ile genelde ilk hafta ara vermeleri nedeniyle Çukur dizisinin de 31 Aralık günü yayınlanıp yayınlanmayacağı merak konusu oldu.

Diziyi merakla izleyip takip edenler Çukur Dizisi 31 Aralık 2018 Pazartesi Var mı Yok mu Yayınlanacak mı Show Tv de? diye sormaya başladılar. Bizde meraklı izleyiciler için hemen yanıt verelim: Çukur dizisi yeni yılın ilk gününde 31 Aralık 2018 pazartesi günü show tv de ekrana gelmeyecek. Çukur 31 Aralıkta varmı yok mu neden yok niçin yayınlanmayacak sorularına detaylı cevap verelim.

Çukur 31 Aralık Pazartesi Var Mı Yok Mu Neden Yayınlanmadı? Çukur dizisi pazartesi akşamları Show TV ekranlarında yayınlanıyor. Ekranların en sevilen dizilerinden olan Çukur dizisi  reytinglerde de ilk sırada yer alıyor. Çukur dizisi en son 24 Aralık pazartesi yayınlandı. Yeni bölümü de gelecek hafta yani 31 aralık pazartesi yayınlanacak diye beklerken seyirci beklemediği haberi aldı.

Çukur dizisi bu pazartesi günü yayınlanmayacak.  Çünkü 31 aralık pazartesi akşamı yılbaşı özel programları ekrana geliyor. Show TV ekranlarında yılbaşı akşamı yayınlanacak olan program netleşmedi henüz. Show TV ekranlarında geçen sene yılbaşı gecesinde Güldür Güldür Show yayınlanıyor. Bu sene de aynısı olacak mı göreceğiz.

Çukur Dizisi 31 Aralık 2018 Pazartesi Neden Yok? Yeni yılın ilk haftası resmi reyting kuruluşu tarafından kanallar arası reklam düzenlemeleri yapılıyor. Bu düzenleme nedeniyle kanallara reklam ödemesi en düşük miktar üzerinden yapılıyor. Haliyle reytingi yüksek ola dizi ve kanallar önemli dizilerini düşük reklam gelirlerinden dolayı yayınlamak istemiyorlar. Yayınlarsa en düşük reklam ücretini alıyorlar.

İşte bu nedenden dolayı bir çok önemli ve gününde reytingi yüksek olan diziler genellikle yılın ilk haftası reklam gelirlerindeki pay dağılımı nedeni ile yayınlanmıyor. Çukur dizisi de bu nedenle 31 Aralık 2018 pazartesi günü yayınlanmayacak. Diziyi merakla bekleyip neden yok niçin yayınlanmadı diye merak salan izleyicilere böylelikle yayılanmama sebebini açıklamış olduk.

Show tv Yılbaşı ekranı belli oldu.

Evrim Akın’ın sunumuyla yayınlanan ‘Çocuktan Al Haberi’ programının 2018 yılında yayınlanan ‘yılbaşı’ özel programı tekrarıyla ekranlara gelecek. Ardından da ‘Güldür Güldür Show’ yine tekrarlarıyla yılbaşı özel olarak izleyiciyle buluşacak.

‘Çocuktan Al Haberi’ saat 20.00’de, ‘Güldür Güldür Show’ saat 21.45’te Yılbaşı akşamı Show TV’de!

Çukur Dizisi 31 Aralık 2018 Pazartesi Var mı Yok mu niçin yok neden yayınlamıyor Yayınlanacak mı Show Tv de? Yukarıda açıkladığımız reklam dağılımları nedeni ile Show tv 31 Aralık 2018 pazartesi günü Çukur dizisini yayınlamayacak. Yerine özel bir kolaj bölümünün yayınlanması bekleniyor. Çukur Dizisi 31 Aralık 2018 Pazartesi Var mı Yok mu sorusuna yanıt vermeye çalıştık. Çukur yeni yılda Yılbaşında var mı yok mu? Yok ilk gün yayınlanmayacak..

Sizce Çukur gibi önemli bir dizinin reklam düzenlemesi gibi bir nedenle ekrana gelmemesi doğru mu? Sizce dizi ne olursa olsun yayınlanmalı mıydı? Çukur dizisinin 31 Aralık günü olmaması hakkındaki yorum ve görüşlerinizi bekliyoruz..

Show Tv Çukur Dizisi 31 Aralık 2018 Pazartesi Var mı Yok mu Neden Yok niçin Yayınlanmıyor Yayınlanacak mı?

Bu sezon 31 Aralık pazartesi günü yanı yılbaşı akşamında Çukur Dizisi 31 Aralık günü olacak mı olmayacak mı, Çukur 31 Aralık var mı yok mu televizyonlardaki yılbaşı eğlence programlarından dolayı dizilerin yayınlanıp yayınlanmayacağı merak ediliyordu. Bizde hemen yanıt verelim. Çukur Dizisi 31 Aralık pazartesi akşamı yılbaşı programı nedeni ile ekrana gelmeyecek. Yani Çukur dizisini yılbaşı akşamı 31 Aralık günü beklemeyin, yayınlanmayacak.

Çukur dizisi 31 Aralıkta ekrana gelmeyecek 7 ve 14 ocak 2019 tarihinde de yayınlanmayacak ama 21 ocak pazartesi günü kaldığı yerden devam edecek. Bu arada Çukur sakinleri yeni yılınızı kutluyor. İşte sizler için çektikleri o video:

Çukur Dizisi 7 Ocak 2019 Pazartesi ekrana gelmeyecek olmasını nasıl buldunuz? Sizce yayınlanmalı mıydı? Bu hafta olmaması diziden soğutur mu sizce hayranlarını? Yorumlarınızı bekliyoruz.. (Peki 7 ocakta Söz Var mı? )

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Çukur Dizisi 14-21 Ocak 2019 Pazartesi Var mı Yok mu Yayınlanacak mı Show Tv de? (34 Yorum)

  1. Ya yayın la yın lütfen dört gözle bekliyorum bi haftada olsa ne ise de üç hafta dır bekliyorum

  2. Ben ne ya sabırsızlıkla bekliyoruz ne yapmaya çalıştığını Zi anlamadım s değilim halkın nabzını mi yokluyosunuz yayınlandı. Bu gece lutfennnnn

  3. Artık izlenmez ara vermek ne zaten yeni sezundan beri yeni ilerleme oldu onuda batırdılar olmaz olsun son bölümde biraz ilerleme oldu ve ara verdiler izlenmez bence yaz tatilimi ara verdiler cıvıttılar artık bu filmi

  4. Kardesim herkezin bu bolume odaklandigini biliyosunuz tabi husrana ugradik gene yapmayin bunu peki neden yok sebebi nedir..

  5. Kardeşim çukuru yayınlayın biz 1 hafta zor beklik keşke hergün olsa diyorum siz günü gelmiş yayinlamiyorsunuz

  6. Kesinlikle yayınlanması lazım bu kadar ilgi gören bir dizinin bukadar saçma bir nedenle yayınlanmaması gerçekten saçma

  7. Bu dizinin bir takip edeni olarak yayinlanmamasi biraz saçma.bence dizi aynı gün ve sagatinde yayınlanmalı.

Etiketler: Eklenme Tarihi: 13 Ocak 2019