Çukur Dizisi 14. Bölüm Fragmanı özeti 29 Ocak Pazartesi

Show tv de sevilerek izlenen Çukur dizisi 14. bölüm özeti 29 Ocak Pazartesi günü kaldığı yerden devam … Çukurdaki mal varlıklarının tapularını ele geçiren Beyefendi hiç beklemediği şekilde Yamaç’tan tepki görmüştür. Kendine Beyefendi dedirten yavşak diye yüzüne karşı kim olduğunu sorduğu kişinin aslında karşısında oturduğunu biliyordu.

Tapuları Beyefendi’ye ulaştırmak için Vartolu devreye girmiş İdris Koçovalı’dan aldığı tapuları Beyefendi’ye iletip Çukur’un bir çok tapusu elimizde bu tapusu olan evleri bir bir yıkacağız diye tehditlere başlar. İdris Koçovalı ve Vartolu arasındaki büyük hesaplaşmanın ardından İdris Baba açıkça tapuları karşısında ne istediğini sorar.

Ancak aldığı cevap çok etkileyicidir. Vartolu Bana Masal Anlat diyerek küçüklüğünde kendine sahip çıkmayan İdris Koçovalı’nın tapular karşılığında kendisine sahip çıkmasını çocukça bir söylemle istemektedir. İdris araştırmalarda bulunduğu Vartolu’nun gerçek babasının kendisi mi yoksa Kasım mı olduğunu bir türlü kesinleştirememiştir.

Yamaç ise kendisinden ayrılmak isteyen Sena’yı ikna edip geri döndürmesinin mutluluğunu yaşamaktadır. Çukur 14. bölüm özeti ve fragmanı ile dizihaberi.tv sitemizde sizlere en güncel özet ve tüyoları sunmaya devam edecektir. Fragman çıkar çıkmaz aşağı eklenecektir. Ayrıca Çukur 14. bölüm 2. fragmanı da çıkar çıkmaz sitemizde yerini alacaktır.

Çukur Dizisi 14. Bölüm Fragmanı 29 Ocak Pazartesi

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 22 Ocak 2018