Çukur Dizisi 2. Bölüm Özeti Fragmanı 30 Ekim Pazartesi (Show Tv)

Show tv de ekrana gelen ve ilk bölümü ile 23 ekim pazartesi günü başlayan ve oldukça merak edilen Çukur Dizisi 2. Bölüm Özeti Fragmanı 30 Ekim Pazartesi günü ekranlarımıza gelmeye devam edecek. İstanbul’un en ücra ve belalı mahallerinden birisi olan Çukur’un bilinmez sokaklarında yaşanan olayları en çarpıcı dille ekrana getiren dizide bakalım 2. bölüm neler yaşanacak.

İstanbulun Çukur mahallesinde kontrolü elinde bulunduran Koçova ailesi uyuşturucuya kesinlikle müsaade etmemektedirler. Koçovalıların Çukur’u yönetirken en önemli kurallarının başında beyaz ticaretine izin vermemek vardır. Ancak gözünü Çukur mahallesine dikmiş ve Koçova ailesinin yasağını kırmaya hazırlanan yeni bir grubun ortaya çıkmış ve düzeni bozmuştur.

Bu çete mahallede kurdukları baskılarla Tam Koçovalıları pes ettirdiklerini zannettikleri zaman ailenin küçük oğlu Yamaç çocukluğunun geçtiği Çukur mahallesine geri dönecek ve mahalledeki düzende yeni bir dönem başlayacaktır. Yamaç yıllar önce terkettiği Çukur’u ve ailesini arkasında bırakmış geleceğini düşünmediği bir hayata dalmıştır.

Çukur Dizisi 2. Bölüm Özeti Fragmanı 30 Ekim Pazartesi (Show Tv)

Ancak kendisi gibi hesapsız, yaralı ve tehlikeli ama bir o kadar da güzel bir genç kadın olan Sena Yamaçın karşısına çıkınca sonsuz aşkı bulduğuna inanır. “Ölene kadar mutlu” olmak üzere bir araya gelen Yamaç ve Senanın hayatına Çukur’un ve Yamaç’ın ailesinin yeniden girmesi ile hiçbir şey artık hayalini kurdukları gibi olmayacaktır. Mahalleye gelen grup ise zaten gelecek kaygısı olmayan bir çetedir.  Yamaç’ın Çukur’daki geleceği ne olacak diye merak edenler Sena’nın geçmişi ortak bir hayat kurmalarına izin verecek midir? sorusu ile diziyi takip etmeye devam edebilirler.

Çukur Dizisi 2. Bölüm Özeti Fragmanı 30 Ekim Pazartesi (Show Tv) de kaldığı yerden devam edecek. Fragman aşağıya eklenecek yeni bilgiler ve Çukur Dizisi 2. Bölüm tüyoları sizlere sunulacaktır.

https://www.youtube.com/watch?v=1EBohXSY7-k

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: Eklenme Tarihi: 23 October 2017