Çukur Dizisi 2.Sezon 33 Bölümde Neler Oldu ? 27 Mayıs 34 Bölümde Neler Olacak ? Aliço Ölüyor !

Çukur Dizisi 2.Sezon 33 Bölümde Neler Oldu ? 27 Mayıs 34 Bölümde Neler Olacak ? Aliço Ölüyor !

Çukur’da yep yeni bir dönem açılmıştır İdris Koçavalı’nın hüküm sürdüğü her köşesinde sözlerinin yankılandığı Çukur’dan geriye ellerinde hiçbir şey kalmamışken tekrar ayağa kalkmaya çalışan Koçavalılar bakalım 33.Bölümde Neler yaşayacaklar?

Çukur Dizisi 33. Bölümde Neler Yaşandı?

Çukur’un 2. sezon 33.Bölümünde Yamaç’a tekrar siyah bir zarf ulaşacak ve bu zarf Yamaç’ı öfkeden adeta delirtecektir. Henüz hala bulunamayan Aliço Çukur ailesi tarafından İstanbul’un her köşesinde aranmaya devam edilmektedir. Yücel kurduğu oyunu oynamakta çok  kararlıdır fakat birisiyle güçlerini birleştirmesi gerektiğini bilen Yücel, kiminle aynı tarafta olabileceğini iyi bilmektedir bu kişi tabi ki Timsah olacaktır.

Çukur Aliço’nun Babası Kim, Kim Oynayacak Gerçek Adı ve Senaryo

Celasun’un yıllar önce yapmış olduğu bir yanlış önüne çıkacaktır, bu hata Meke ve Celesun’un Azer ile yüzleşmesine sebep olacaktır. Geçmişten gelen bu hatadan dolayı  Meke ve Celesun’un kendilerini büyük bir tehlikenin içerinde bulmasıyla dizide nefesler tutulacaktır.Hepimizin birinci sezondan itibaren büyük bir heyecan ve merak ile beklediği Akın Koçavalı’nın da cezaevinden çıkmasına sayılı günler kalmıştır.

Damla  babasının ölümünden sonra büyük bir boşluğa düşmüş ve ruhsal bunalım içerisindedir. Damla’ya bu süreçte en büyük destek ise Cumali Koçavalı’dan gelmektedir. Cumali Koçavalı’nın bu desteği Damla’yı bir tercih yapmaya itmektedir. Akşın ve Sena’nın kaybından sonra Çukur’da yeni bir kaybın yaşanması Çukur’daki tüm dengeleri alt üst edecektir.

 

Çukur Dizisi 34.Bölüm Fragmanı

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 20 Mayıs 2019