Çukur Dizisi 2. Yeni Sezon Yeni Gelen Giden Oyuncular Kimler?

11 Haziran Pazartesi günü sezon finali yaparak ekrana veda edecek olan Çukur dizisi yaklaşık 2.5 aylık aradan sonra yeni sezon hazırlıkları için Ağustos sonunda toplanacak ve yeni oyuncuların da katılımları ile yeni sezon için ekimlere başlayacak. Çukur Dizisi 2. Yeni Sezon Yeni Gelen Giden Oyuncular Kimler? bu sayfada sizlere bilgiler vermeye çalışacağız.

Çukur dizisi bildiğiniz üzere çok fazla sayıda oyuncunun gelip gittiği bir dizi haline geldi. Senaryo gereği her an vurulma öldürme sahneleri çok olunca diziden çıkan da yerine gelen de hayli fazla. Ancak birde 2. sezon için onay alan ve yeni sezonda da pazartesi günleri yayınlanmaya devam edecek olan Çukurda kadronun bir hayli genişleyeceği haberini aldık.

Reytinglerde ayakta kalabilmek için sürekli sirkülasyon gerekiyor, Çukur dizisi de bu sirkülasyonu en iyi yapan dizilerin arasında bulunuyor. Çukur Dizisi 2. Yeni Sezonda hangi oyuncular kadroya katılacak Çukur Dizisi 2. Yeni Sezon öncesinde kimler diziden ayrılacak buradan sizlere hepsini yazmaya ve oyuncular hakkında kısa bilgiler vermeye çalışacağız..

Çukur Dizisi 2. Yeni Sezon Giden Oyuncular Kimler?

Dizimizde o kadar çok oyuncu kadro dışı kaldı ki, Mesela Gazeteci rolü ile oynayan Hale karakteri diziden vurularak çıktı. Hale rolünü Elif Doğan oynuyordu.. Elif Doğan Çukurdan ayrıldıktan sonra Darısı Başımıza dizisinde önemli bir rolde oynamaya başlayacak yakında.. Başarılar diliyoruz kendisine.. Haleden başka Beyefendi rolündeki Burak Sergen de Çukur dizisinde öldürülerek ayrıldı.

Çukur Dizisi 2. Yeni Sezon Yeni Gelen Oyuncular Kimler?

Çukur dizisine en son dahil olan oyuncu Ezgi rolündeki Selen Uçer oldu. Selen Uçer Ezgi rolü ile Emraha eşlik edecek. Senanın eski sevgilisi rolü olarak Anıl diziye dahil olmuştu 2 hafta önce. Anıl karakterini canlandıran Mert Yavuzcan da dizide uzun süre kalıcı görünüyor. Yeni Oyuncular geldikçe sizlere yazacağız. Not: Kalıcı oyunculara yer vereceğiz, bir iki bölüm için gelen oyuncuları yazmayacağız bu içeriğimizde..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Çukur Dizisi 2. Yeni Sezon Yeni Gelen Giden Oyuncular Kimler? (1 Yorum)

Eklenme Tarihi: 21 Mayıs 2018