Çukur Dizisi 33. Bölüm 11 Haziranda Sezon Finali Yapıyor Yeni Sezon Ne Zaman?

Pazartesi akşamlarının sevilen dizisi Çukur her bölümü ile merak edilmeye ve iyi oranlarda reyting kazanmaya devam ediyor. Çukurun son çıkan fragmanında dizi sezon finaline son 5 bölüm var diye söyleyince Çukurun kaçıncı bölümde sezon finali yapıp yaz tatili arası vereceği de kesinleşmiş oldu. Çukur Dizisi 33. Bölüm 11 Haziranda Sezon Finali Yapıyor..

Çukur dizisi bir sezonu geride bırakırken 33 bölümden oluşan ilk sezonu kısaca bir değerlendirmek gerekirse elbette pazartesi gününe damga vurduğunu, Söz dizisini tahtından ettiğini ve 12-13 oranında total reytingler alarak nasıl bir başarıya imza atıp reytingleri altüst ettiğine bizzat şahitlik ettik. Peki Bizi neler bekliyor Çukurda hangi faktörler var neler değişecek?

Mesela Saadet ile Vartolu evlenebilecek mi? İdris Koçovalı Vartoluyu bağrına basabilecek mi evladım diye sarılabilecek mi? Yamaç Sena ile mutlu ve huzurlu bir evlilik yaşayacak mı? İdris baba mahalleyi Vartoluya emanet edebilecek mi? Vartolu çocukluğunun acılarını dindirmek için kimi öldürecek? gibi bir çok soru var cevaplanması gereken..

Show tv ekranlarında yayınlanan Çukur Dizisi 33. Bölümde sezon finali yaptıktan sonra oyuncular uzun bir ara verecek ve bayram sonrasında herkes tatil için güneye gidecek. Yaz tatili Ağustos ayının ortasına kadar verildiği için Ağustos 15 de tüm oyuncular toplanacak.  11 Haziranda Sezon Finali Yapan Çukur dizisinin oyuncuları yaklaşık 2 aylık aranın ardından Ağustos ayında Yeni Sezon hazırlıklarına başlayacak ve çekimler denemeler ve başlayacak.

 

Çukur dizisi 2. yeni sezon Ne Zaman başlayacak? Önceki yıllardan edindiğimiz tecrübeye göre Çukur dizisinin başlaması Eylül sonunu bulabilir. Ağustosta bir araya gelen ve yeni oyuncuların da katılacağı çekimler biraz yavaş ilerleyeceği için okulların açılmasından sonraki hafta Çukur dizisinin başlaması bekleniyor. 17 Eylül veya 24 Eylülde başlaması planlanan Çukur dizisinin yeni sezonunda sürpriz isimlerde diziye katılacak.

Çukur dizisine yeni sezonda katılacak yeni dahil olacak oyuncuları da sayfamızda sizlere sunacağız. Çukur Dizisi 34. Bölüm ile başlayacak olan Yeni sezonda Çukur hayranları yeni bir dizi ile daha yarışmak zorunda olacak. Pazartesi günleri Kanal D ekranlarında yeni bir dizi başlayacak. Çukur dizisi sezon sonunda yalaşık 65 bölüme ulaşacak. Eğer çukur reytingleri yeterli seviyelerde yıl boyu devam ederse Çukur 3. sezonda devam edebilir.

Eğer Çukur dizisinin reytingleri düşür ve sadece 2. sezon sonuna kadar devam ederse dizi 65. bölümde final yapabilir. Ama devam kararı gelirde 3. sezon Çukur dizisi devam ederse büyük ihtimal dalya yaparak 100. bölüme ulaşacaktır. Sizlerde Çukur dizisinin geleceği hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağı yazın lütfen..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Çukur Dizisi 33. Bölüm 11 Haziranda Sezon Finali Yapıyor Yeni Sezon Ne Zaman? (1 Yorum)

  1. Çukur dizisi benim sevdiyim dizidir. Çukur her bölümü ile merak edilmeye ve iyi oranlarda reyting kazanmaya devam ediyor.Belə davam edin.

Eklenme Tarihi: 12 Mayıs 2018