Çukur Dizisi 9. Bölümde Karaca Nerede Vuruldu Ölecek mi?

Çukur Dizisi 9. Bölümde Karaca Nerede Vuruldu Ölecek mi? Kumarhanede mi tombala çekilen yerde mi? Karaca yeni bölüm fragmanında vurulmuş olarak görülüyor. Peki Karaca nerede ve kim tarafından vuruldu? Karaca ölecek mi? Yoksa Celasun onu kurtaracak mı?

Karaca’nın kumarhanede vurulduğu tahmin ediliyor. Çünkü kumarhanede silahlar çekildi. Vartolu İdris Koçovalı Kumburgazlı Serdar hepsi ordaydı. Celasun da orda Vartoluyu koruyordu. Ertesi gün her zamanki buluştukları yere geliyor Karaca. Oturuyor ve kanayan yarasını açıp sadece Celasun’a gösteriyor.

Celasun’a ölmem demi diyor. Kimseye gösteremedim babaannem öldürür beni diyor. Celasun’da sen neden oraya geldin ki diyor Karaca’ya.. Karaca’da ona sana bir şey olmasın diye geldim dedi. Celasun’a olan aşkını bir kez daha söyledi bu sebeple.

Celasun’da Karaca’nın kurtulması için her şeyi yapar. Onu kurtarır. Sonrasında ikisi arasında bir aşk başlar mı? Göreceğiz. Çukur dizisinde Karaca’nın vurulması ve Celasun’un onu kurtarmasını yeni bölümde izleyeceğiz.

Çukur Dizisi 9. Bölümde Karaca Nerede Vuruldu

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 12 Aralık 2017