Çukur Dizisi 9. Bölümde Neler Olacak? Özeti ve Tüyoları 18 Aralık Pazartesi

Sevilerek izlenen ve show tv ekranlarında pazartesi günleri ekrana gelen Çukur Dizisi 9. Bölüm 18 Aralık Pazartesi günü kaldığı yerden devam edecek. Dizinin hızı ve aksiyonu her geçen gün artarken Çukura yeni gelen Serdar Koçovalıları zor duruma düşürmeye başladı. Çukur Dizisi 9. Bölüm fragmanı Özeti ve Tüyoları 18 Aralık Pazartesi günü kaldığı yerden devam edecek.

Çukur Dizisi 9. Bölümde Neler Olacak? Öncelikle 18 Aralık günü Kumburgazlı Serdar intikam için büyük bir orduyla gelmişti Çukura ve tombala oynanan yeri basıp silahı İdris Koçovalının kafasına dayamıştı. Tam bu  sırada Vartolu devreye girer ve İdris babayı kurtarır.. İdris babaya ve Yamaça bir ders vermek isteyen Serdar amacına ulaşmış ama Vartoludan da beklemediği bir hareket görmüştür..

Koçovalıların zayıf noktasından vurmaya çalışan çalışana. Senanın kaçırılmasını öğrenen Yamaç ne yapacağını bilemez. Bir taraftan Tombala kahvehanesini basılıp babasının başına silah dayanması diğer taraftan Senanın abisi Selim tarafından kaçırılması. Peki Selim ve Serdar amacına ulaşacak mı? Kumburgazlı Tombalada kaybettiği 400 bin lirayı geri alacak mı Çukurdan? Yaptığı baskınla Tombalayı dağıtan Kumburgazlı Serdar İdris babaya ne yapacak? Vartolu mu Öldürecek Serdarı?

Vartolu da boş durmayacak. Bir taraftan çocukluk aşkı Saadet ile telefonda konuşup edebiyat öğretmeni olduğu yalanıyla gönlünü eğlendirmeye ve zayıf noktası ile yüzleşmeye devam ederken diğer yandan Koçovalılara komşu olmanın ve orada olup biten herşeyden haberdar olmanın keyfini yaşamaya devam edecek. Ama bu kez başka bir sorun daha var.. Selim ile Yamaç karşı karşıya gelir.. Selim çünkü Senayı kaçırmıştır ve bunu koz olarak kullanacaktır.

Senayı kaçıran Selim olunca artık düşmanı uzakta aramaya gerek kalmamıştır. Ancak Yamaç nasıl bir çukura düştüğünü daha iyi anlayacaktır. Yeni bölümde Yamaç Senayı kurtarmak için harekete geçerken Vartolunun beklenmedik hareketi ile Serdarın elinden İdris babayı kurtarması tam bir şok edecek izleyenleri..

Çukur Dizisi 9. Bölüm 1. 2. Fragmanında Neler Olacak? Selimin başlattığı tombala oyunu iyice şer odakları Çukura toplamaya başladı. Selimin oynadığı bu büyük kumar karşısına kimleri çıkaracak İdris Koçovalının.. Kumburgazlı Serdarın baskını ile şok olan Koçovalıları bu kez nasıl bir saldırı bekliyor.. Bu sırada Sena Yamaç ile olan ilişkisinin bu evresinden oldukça sıkılmış ve artık Çukurdan ayrılmanın yollarını aramaktadır. Yamaç ise Senayı üzmek istemese de Çukurdan kısa sürede ayrılması mümkün görünmemektedir.

Sena ise abisine durumu bildirip kendisini çukurdan kurtarmasını isteyecek bir süre sonra. Bu arada Senanın abisi Çağatay Ulusoy olacak ve diziye girecekmiş arkadaşlar. Bilgi sitemizde Çağatay Ulusoy Çukur dizisinde haberinde yer almaktadır. İnşallah kadronun güçlenmesi ve Senanın beklediği yardımın abisi tarafından gelip eli zayıflayan Koçovalılara destek olacağı bilgilerine ulaştık.. Bakalım ileriki bölümlerde neler olacak. Sizde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazın lütfen..

Çukur Dizisi 9. Bölüm fragmanı Özeti ve Tüyoları 18 Aralık pazartesi

YORUMLAR

  1. Bravoo Çagatay giriyor ❤❤❤

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.