Çukur Dizisi Aliço Geçmişte Neler Yaşadı Gizemi sırları nedir?

Çukur dizisinin sevilen isimlerinden birisi Aliço. Gizemi ve sırlarıyla kapalı kişiliği ile herkesin çözmeye çalıştığı Aliço hakkında bilgileri, İdris Koçovalının ona nasıl sahip çıktığını, geçmişinde neler yaşadığını, Çukur dizisindeki yeri ve önemini gazeteci kız Halenin getirdiği çikolata hediyesine verdiği tepkiyi ve annesini hatırlayıp neden gerzek dediğini bu konuda detayları ile sizlerle paylaşacağız.

Çukur Dizisinde Aliço topladıkları ile geçinen kabadayı İdrisin gözetiminde olan ve onlara minnet borçlu olan birisini canlandırıyor. Aliço hareketleri ile sır dolu bir insan. Yamaçı çok seviyor ve ona her iyiliğinden dolayı müteşekkir. Elbette Vartolu ile arası bozuk ve onu hiç sevmiyor. Çukur Dizisi Aliço oldukça farklı bir yapısı var, gazeteci kız Haleye de bu durumunu fazlasıyla gösterdi.

Aliço daha önce Suriye Filistin Irak Türkiye’de askerlik yaptığını ve bu askerliğini keskin nişancı olarak yaptığını Yamaç’a söylemişti. Çok kuvvetli de bir hafızası var ve gördüğü hiç bir şeyi unutmuyor. Yamaç’ta İdris Koçovalı’da Aliço’nun her zaman yanındalar. Ama Hale Aliço’nun zayıf noktası olacak mı? Onu izliyordu Aliço ve Hale yanına gelip çikolata getirdiğini söyleyince çılgına döndü resmen! Ama neden? Çikolata Aliço’ya ne hatırlattı?

Son olayda Hale Çukura gelip Gazeteci kız hale ile bir röportaj yapmak istedi. Ona getirdiği hediyeyi vermek istedi. Ancak Aliço Halenin çıkardığı çikolatayı görünce birden agresif hareketler göstermeye başladı. Bu da annesi ile Aliço arasında eskiden yaşanmışlıkları hatırlattı. Acaba nasıl bir geçmişi vardı Aliço Çukura nasıl düştü ANnesinin ondaki hatırası neydi?

Rıza Kocaoğlunun canlandırdığı Çukur Dizisi Aliço karakteri bilinmezleri ile şaşırtmaya devam ediyor. Rıza Kocaoğlu 1979 tarihinde İzmir doğumlu dizi oyuncusudur. Eğitimini 9 Eylül Üniversitesi Oyunculuk Bölümünden mezun olarak tamamlamıştır. Bir çok dizi ve filmde rol almıştır. İçerde dizisinde ve Ezel dizisindeki rolleri unutulmaz arasında yer almaktadır.

Aliçonun geçmişinde yaşadıklarına dair ipuçları çıktıkça sizlerle paylaşacağız. Çukur dizisi devam ettikçe Aliçonun nasıl biri olduğu Geçmişte Neler Yaşadığı Gizemi ve taşıdığı sırları merak konusu olmaya devam edecek. Bizde sizlere yeni bilgiler buldukça buradan aktarmaya devam edeceğiz.

Şimdide sizlere bir sokak röportajını sunmak istiyoruz.. İşte halın gözünde Aliço karakteri:

YORUMLAR

  1. Izlemiyorum ama merak ettim söz ü izliyodum o final yaptı bunu izliycem galiba. Ve aliço biraz daha deli olabilirdi bence.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.