Çukur Dizisi Aylin Kimdir? Çukur Hastanesi Acil Doktoru Aylin Bilgileri

Çukur Dizisi Aylin Kimdir? Çukur Hastanesi Acil Doktoru Aylin Bilgileri

Çukur Dizisi Aylin Kimdir sorusuna hemen cevap verelim Emel Dede isimli oyuncudur.. Çukurda Karacanın kumarhane basıkını sırasında Celasun ile Vartolunun hayatını kurtardığı sahnede yaralanan Karaca Çukurdaki hastaneye kaldırılmış ve burada acil doktoru olan Aylin tarafından ilk muayenesi yapılmıştır.

Çukurun hastanesinde doktor olan Aylin karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı ve soyadı Emel Dede dir. 1989 yılında İstanbulda doğan güzel oyuncu Emel Dede daha önce bir çok dizi ve filmde reklamda rol almıştır… Yüksel eğitimini 35 Buçuk Sanat Evinde tamamlamış ve ve oyunculuk konusunda kendisini geliştirmiştir..

Aylin rolünde bir doktoru canlandıran ve Çukurun en güzel doktoru olan Emel Dedenin canlandırdığı Aylin rolü aslında Yamaça aşıktır. Ancak yamaç ondan uzak durmuş ve yüz vermemiştir.

4 Yıldır aynı hastanede görev yaptığını belirten Aylin Çukurun kirli yüzünü en iyi bilenlerden biridir. Çünkü yaralanma ve ölüm olaylarının çok olmasından dolayı mahalledeki durumu bilmektedir. Olayın ardını bildiği için Celasun Karacayı özellikle ona emanet etmiştir.. Çukur halk hastanesi gerçekte var mı nerede sorusuna cevap Çukur mahallesi istanbulda nerede? sorusunda

Doktor Aylin rolünü oynayan Emel Dede bir çok dizide oynamıştır.. Aşk ve Ceza, Küçük Kadınlar, Öyle Bir Geçer Zamanki ve son olarak İsimsizler dizisindeki Berfin rolü ile oldukça başarılı olmuştur. isimsizler dizisi bitince Çukur dizisinde rol almaya başlayan güzel oyuncu Emel Dede instagram adresi: https://www.instagram.com/emeldede

Çukur Dizisi Aylin Kimdir? Çukur Hastanesi Acil Doktoru Aylin Bilgileri İnstagram Resimleri

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 25 Aralık 2017