Çukur Dizisi Azer Kurtuluş Kimdir? Gerçek Adı Nedir Bilgileri Cihangir Ceylan

Azer Kurtuluş Rolünde Diziye Katılacak Olan Oyuncu Net Olarak Kesinleşti Sıfırbir İn Ciosu Cihangir Ceyhan olmuştur.

Biz dizihaberi ekibi olarak 1. olasılık olan Avatar Atakan Arslan’ın katılacağını düşünüyoruz ancak Sıfırbir dizisi ile ün kazanmış Cihangir Ceyhan’ında Azer Kurtuluş rolü ile adı geçmekte, peki Cihangir Ceyhan Kimdir?

89 Doğumlu olan 30 yaşındaki genç oyuncu Diyarbakırlı bir aileden gelmektedir, İstanbul da 3 yıl oyunculuk dersleri olan Cihangir Ceyhan, doğduğu memleket olan Adana da kısa film olarak başlayan Sıfırbir dizisiyle üne kavuştu.

Gençlerin çok sevdiği bir karakter olan CİO baba karakterine hayat veren Cihangir Ceyhan Azer Kurtuluş Rolü ile Çukur’a katıldı!!

Çukur Dizisi Azer Kurtuluş Kimdir? Gerçek Adı Nedir Bilgileri (Avatar Atakan Arslan)

Çukur’un 30. Bölümün de 29 Nisan da Vartolu ile kapışan Şahin, abisine güvenerek bu kabadayılığı yaptığını vartolunun adamı söyledi, diziye yeni katılacak olan Azer Kurtuluş Kimdir? aslında survivor dan tanıdığınız Avatar Atakan olacağı büyük olasılıktır. Azer Kurtuluş karakteriyle diziye katılacak olan oyuncu.

Şahin karakterine baktığımız da da Avatar Atakan’a benziyor, kardeşi olacağı büyük ihtimaldir, Avatar Atakan’ı en son Survivor da tanımıştık, kick boks sporcusu olan İzmir’li 29 yaşında ki Avatar lakıplı Atakan Arslan daha önce de Çukur dizisine katılacağından bahsetmiş bize bir tüyo vermişti.

Çukur’un Azer Korkmaz’ı Avatar Atakan Arslan Söz Dizisinde Hangi Roldeydi?

Başarılı sporcu Avatar lakaplı Atakan Korkmaz, en son Söz dizisinde oynamıştı üsteğmen Zafer olarak Söz dizisinde gördüğümüz Atakan Arslan söz dizisinden ayrıldığını sosyal medya hesabından bizlerle paylaşmıştı. Söz dizisinde oyunculukta da başarılı olduğunu bizlere gösteren Atakan Arslan Azer Korkmaz rolü ile Çukur dizisinde sezon finali öncesi ekibe dahil olacak.

29 Nisan 30. Bölüm de olmasa da sezon finalinden önce Avatar Atakan’ı Çukur da Azer Korkmaz karakteriyle göreceğimiz kesin.

Azer Korkmaz Yani Avatar Atakan Arslan Fotoğrafları;

Çukur’un İstanbulun sefiri olarak diziye katılacak olan oyuncu Azer Korkmaz karakteriyle izleyicilerin karşısına çıkacak gibi gözüküyor. Aşşağıdaki fotoğrafta yeni doğan bebeğiyle kendi fotoğrafıdır.

Azerin kardeşi Savaş rolüyle diziye katılan ve Vartolunun üzerine kalan Savaş’ın ölümü sonrası, Azer Kurtuluş rolüyle diziye katılacak olan Atakan, dizide Vartolu ile büyük bir hesaplaşma yapacak gibi gözüküyor. Dizinin sezon finalinden önce sahnelecek olan bölümü merakla bekleyenler süper bir bölüm olacağından kimsenin şüphesi olmasın.

Daha önce de Söz dizisinde oynayan başarılı sporcu, oyunculuğu ile başarı toplamıştı. 29 Nisan Çukur’un sezon finali önce Azer Kurtuluş karakteriyle diziye dahil olacak olan Avatar Atakan Arslan ı gene başarılı bir oyunculuk ile izleyeceğimizden eminiz.

Azer Korkmaz’ın Vartolu ile kapışmasını izleyeceğimiz büyük bir sahne çekildiği tüyosunu verelim.

Çukur’a Avatar Atakan Arslan çok yakışacak bundan herkes emin olabilir. Sizde Azer Korkmaz karakteri ile yeni bölümde diziye katılacak olan Avatar Atakan’a bu rolü yakıştırdınız mı ? Şahin’e benzemesine ne diyorsunuz yorumlarınızı alalım:

 

 

 

 

 

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.