Çukur Dizisi Beyefendi Kimdir? Uyuşturucu Baronu Beyefendiyi Kim Oynayacak?

Çukur Dizisinde adı en çok duyulan isimlerden birisi de Beyefendi. Beyefendi Kimdir? Çukur dizisinde Vartolunun uyuşturucu ticareti için avukat ile haber yolladığı Uyuşturucu Baronu Beyefendiyi Kim Oynayacak? merak konusu oldu. Vartolu kadar Selimin de korkup çekindiği büyük ihtimalle uyuşturucu konusunda bir baronu temsil ediyor Çukurdaki Beyefendi adı..

Çukur dizisinde Beyefendi’yi Burak Sergen canlandırıyor. Beyefendinin amacı nedir? İdris’le geçmişten gelen husumeti nedir? Ama Beyefendi Yamaç’a yakın duruyor. Hatta onunla sırdaş gibi konuşuyor dertleşiyor. Ancak Yamaç’ta onun Beyefendi olduğunu bilmiyor.

Beyefendi aynı zamanda Vartolu ve Avukat Nazım’ın üstü. Çünkü başlarına bir iş geldiklerinde ya da emir aldıklarında Beyefendiden diyorlar. Çünkü her geçen hafta işler karışıyor..

Çukur Dizisi Beyefendi Kimdir? Uyuşturucu Baronu Beyefendiyi Kim Oynayacak?

Avukat Nazım ve Vartolunun hep dillendirdikleri Beyefendi Selimin de çok çekindiği korktuğu bir isim. Anlaşılan o ki Beyefendi mahalledeki tüm kirli pis işleri Vartolu ve Selime yaptırıyor. Avukat Nazım da onları koruyup kollamakla görevlendirilmiş olmalı ki sürekli tehdit ediyor Beyefendiye söylemekle. Bakalım ilerleyen günlerde beyefendi diziye gelecek, Çukura adım atacak mı izleyip göreceğiz..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Çukur Dizisi Beyefendi Kimdir? Uyuşturucu Baronu Beyefendiyi Kim Oynayacak? (1 Yorum)

Eklenme Tarihi: 17 Aralık 2017