Connect with us

Dizi Haberleri ve Dizi Oyuncuları

Çukur Dizisi

Çukur Dizisi bir gün kayboluruz ben sen bizler bir dünya oluruz rap şarkısı sözleri

Çukur Dizisi bir gün kayboluruz ben sen bizler bir dünya oluruz… birgün kayboluruz ben sen bizler bir dünya oluruz… Çukur dizisi yeni bölümünde çalan yeni şarkının sözleri sizlerle bu konumuzda paylaşacağız. Çukur dizisinde çalan şarkıyı Elektro Hafız söylüyor.

Çukur dizisinde Sena Emmi’nin yanına geldi ve Yamaç’ın sözüyle burada kabul etmeyi kabul etti. Sena sezon finalinde Yamaç’ın onu ruh hastalıkları hastanesinde yalnız bırakmasına çok üzüldüğünü anlattı. Emminin evine de Sena ve Yamaç konuştular. Sena artık üzülmeyecek ve Yamaç’a Çukur evimiz evimizi kurtar diyor. Git ve ne gerekiyorsa onu yap diyor. Bu sözleri Sena’dan duymak çok garip değil mi?

Çukur dizisi yeni bölümünde Yamaç Sena’nın desteği abisinin Aliço’nun yardımı ile Çukur’u almaya karar verir. İdris ve Sultan Koçovalı da artık bir mahallede evlerinde sakin bir hayat sürüyor. Kimseleri yok yanlarında Sultan Ana ve İdris yan yana. Çukur dizisinde Yamaç akıllıca bir plan yapıp Mahsunu boş mayına bastırıyor ve Çukur’un insanlarının evlerine gitmesini serbest kalmasını istiyor.

Çukur dizisinde Çukur’un insanları rahat bir nefes alacaklar mı? Yoksa Çeto Yamaç Mahsunu bırakınca yine bildiğini okuyup dah amı çok zarar verecek? Çukur dizisi yeni bölümünde yeni bir rap şarkı daha çaldı. Elektro Hafız Hayat Bu Malum şarkısı Çukur dizisinde ara ara çalacaktır. Bu yüzden de şarkıyı dinlemek istediğinizde aşağıdaki videodan dinleyebilirsiniz.

Bunu Görmelisin!  Çukur dizisi 21 Ocak Melek Mosso Keklik gibi alnıma yazılmış bu kara yazı şarkısı

Elektro Hafız Hayat Bu Malum şarkısı sözlerini sizlerle paylaşıyoruz. Vartolu ve deli adamın Kasımpaşa stadında yaptığı hareketlerin arkasında çalan Elektro Hafız’ın seslendirdiği Hayat Bu Malum şarkısı sözleri;

Bir dünya oluruz,

Hayat bu malum bir gün kayboluruz,

Ben sen bizler bir dünya oluruz,

O gülen gözler artık gülmeyecek,

Bir bu dünya bir gün dönmeyecek,

Continue Reading
Reklamlar
Bunları da seversin..

1991 yılında Kırıkkale'de doğdu. Kırıkkale Üniversitesi Eğitim Fakültesinden mezun oldu. Evli ve 2 çocuk annesi olan Esra Özdere Dizihaberi.Tv de yazılar yazıyor.

Yorum için TIKLA

Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bunlara baktın mı Çukur Dizisi

To Top