Çukur Dizisi Çeto Kimdir, Amacı Nedir Kim için Çalışıyor (Erkan Avcı)

Çukur dizisine yeni sezonda dahil olan oyunculardan birisi daha belli oldu. Dizide yeni sezon için hummalı bir çalışma var. Yeni ve güçlenen bir kadro için Çeto isimli bir karakter daha peydah oldu. Şimdi herkes merak ediyor ve soruyor: Çukur Çeto Kimdir, Çukur yeni sezonda gelen Çetonun Amacı Nedir Çeto Kim için Çalışıyor diye..

Öncelikle belirtelim ki Çukur dizisine yeni gelen Çetonun gerçek adı (Erkan Avcı)dır. Çeto karakteri ile daha farklı bir konsepte geçen dizide bakalım nasıl bir rolde oynayacak izleyip göreceğiz Çetoyu.. Çukurda Çetonun kötü bir karakter olması normal, ancak ne kadar kötü olabilecek onu merak ediyoruz. Çeto Karakuzular çetesinin başındaki isimlerden birisi. Çukurun yeni sahibi olan Çeto ve arkadaşları oldukça acımazsız ve gaddar olacaklar.

Çukur dizisi Çeto karakteri kimdir?

Çukur Çeto karakteri kim

Karakuzular Ailesinde ÇETO ve Mahsun varken Koçovalılar da sadece Vartolu ve Yamaç olmayacak diziye Akın (Murat Bölücek) ve Cumali karakterleri de katılacak. Çukur’un yeni ailesi Karakuzular tamamen paraya tapan bir ailedir. Karakuzular ailesinden Berkay Ateş Mahsun karaketerine hayat verirken  Çeto’ya ise Erkan Avcı hayat verecek. Karakuzular’ın tek amacı ise Koçovalılar’ı tamamen Çukur’dan silme ve onları yok etmek..

Çeto karakterini canlandıracak olan Erkan Avcı oldukça usta bir oyuncu. Bir çok diziden onu hatırlarsınız. Karadayı da oldukça efsane bir rolü vardı. Cesur ve Güzel dizisinde de oldukça ön plana çıkmıştı Erkan Avcı. Son olarak Çukur kadrosuna katılan Erkan Avcı açıkçası oyunculuğun hakkını vermesi nedeniyle bizleri sevindirdi.

Çukur Dizisi Çeto kimdir çeto kimin adamı

Çukur Dizisi Çeto Kimdir, Çetonun Amacı Nedir

Çukurda Çeto Kim için Çalışıyor

Çukur dizisinin yeni sezonunda taşlar yerinden oynayacak oyunun kartları yeniden dağıtılacak. Bu yüzden oyunlara hükmedecek cesur ve gözü kara adamlar lazımdı. İşte Erkan Avcıya göre bir rol olan Çeto rolü tam onun için biçilmiş bir kaftan oldu. Çeto karakteri için daha iyi bir oyuncu bulunamazdı. Peki Çetoyu oynayan Erkan Avcı kimdir kısaca bilgilerine bakalım: Çukur Çeto karakteri kim?

Çukur Çeto kimdir 2. Sezonuyla 17 Eylül'de Başlıyor dizi

Erkan Avcı Kimdir: 1 Ocak 1982 Diyarbakır’da doğan başarılı oyuncu Mimar Sinan Üniversitesi’ni bitirmiş ve oyunculuk konusunda bir çok dizide rol almıştır. Karadayı dizisinde (Barut) Necdet karakterini başarıyla canlandıran Erkan Avcı son olarak geçtiğimiz sezon Trt1 de Payitaht Abdülhamid dizisinde Fehim Paşa rolünde oynamıştı.

Erkan Avcı kimdir Payitaht Abdülhamid dizisinde Fehim Paşa

Erkan Avcı son olarak Çukur dizisinin kadrosuna dahil oldu. Başrollerini Erkan Kolçak Köstendil, Aras Bulut İynemli ve Ercan Kesal gibi başarılı oyuncuların oynadığı Çukur da Çeto karakteri bakalım nasıl bir rol olacak izleyip göreceğiz. Çukur Dizisi Çeto karakteri hakkında sizlerde yorumlarınızı aşağı yazın lütfen..

Çukur Dizisi Yeni Sezon Tanıtım Fragmanı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Çukur Dizisi Çeto Kimdir, Amacı Nedir Kim için Çalışıyor (Erkan Avcı) (1 Yorum)

Eklenme Tarihi: 9 Eylül 2018