Çukur Dizisi Cihangir Ceyhan Kimdir? Azer Kurtuluş mu?

Çukur Dizisi Selimin Oğlu Akın Koçovalı Kimdir? Çukur dizisi yeni sezonunda diziye yeni oyuncular katılıyor. Yeni katılan oyuncularda bir bir açıklanmaya başladı. Çukur dizisi yeni sezonunda Selim’in oğlu Akın diziye katılıyor. Akın Koçovalı kimdir? Dizi de nasıl bir karakter olacak? Çukur dizisine katılan Akın Koçovalı’yı kim canlandıracak?

AKIN KOÇOVALI BELLİ OLDU AŞAĞIDA;

Çukur Akın Koçovalı Kimdir Gerçek Adı Bilgileri Burak Dakak Kaç Yaşında

Çukur dizisinde Akın Koçovalı Kimdir? Akın Koçovalı Selim Koçovalı’nın oğludur. İdris Koçovalı’nın en büyük torunu. Akın Koçovalı bu zamana kadar dizide yoktu çünkü hapisteydi. Önceki sezonda adından bir kaç kez  bahsedildi. Hapiste olduğu söylendi. Çukur dizisi yeni sezonuna hapisten çıkarak diziye dahil oluyor.

Ay Yapım’ın yapımcılığını üstlendiği, yönetmenliğini Sinan Öztürk’ün yaptığı ve başrollerinde Aras Bulut İynemli, Dilan Çiçek Deniz, Ercan Kesal, Perihan Savaş, Erkan Kolçak Köstendil, Öner Erkan, Rıza Kocaoğlu, Erkan Avcı, Berkay Ateş, Necip Memili gibi isimlerin yer aldığı “Çukur” kadrosuna son olarak Söz’de rol alan Burak Çelik’in dahil olacağı konuşuluyor. Eğer iddialar doğru çıkarsa yakışıklı oyuncu dizide Akın Koçovalı rolüne hayat verecek.

Burak çelik Akın Koçovalı rolüyle çukurda

Çukur Akın Kimdir? Selim ve Ayşenin Hapisteki Oğlu Akın Kim Olacak

Selim’in oğlu da aynı Selim gibi mi olacak? Yoksa Yamaç’ın yanında mı yer alacak? Çukur dizisi efsane bir şekilde sezona veda etmişti. Çukur dizisi yeni sezonunda Çukur’un artık yeni bir sahibi var. Çukur’a sahip olmak isteyenler Karakuzular. Artık onlar mahallede terör estiriyor.

Hapisten Cumali çıktı bir de Selim’in oğlu Akın hapistnen çıkıp gelirse Yamaç eski Yamaç olup mahalleyi kurtarır mı dersiniz? Bakalım Yamaç ne zaman Karakuzuları alt etmeyi başaracak. Çukur dizisi yeni bölümünde Yamaç’ın yardımcısı olan kişi olacak Akın. Akın’ın bilgilerini sizlerle paylaşacağız.

Çukur dövmesine benzeyen bir simgeyle Çukur’un yeni sahibi olmaya çalışan, Salih’in mutlu yuvasını dağıtan, tüm Koçovalıları öldürmeye kalkışan bu kişi kim? Yamaç bu düşmana karşı Salih ve Akın’la mı mücadele verecek?

Çukur dizisi Akın Koçovalı Kimdir Kim Oynayacak?

Çukur dizisinde Akın Koçovalı’yı canlandıracak oyuncu belli oldu. Çukur dizisinin akın karakterini Cihangir Ceyhan canlandıracak. Cihangir Ceyhan Kimdir? Cihangir Ceyhan 1989 Adana doğumludur. Cihangir  internet üzerinden yayınlanan Sıfır Bir dizisinin başrolü Cio rolündeydi.

Kamera önü oyunculuk eğitimi alan Cihangir Ceylan daha önce 2015 yılında Yusuf filminde rol almıştır. Cihangir Çukur dizisinde başarılı olursa yeni projeler için kendisine referans sağlamış olur. Cihangir Ceylan’a başarılar diliyoruz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Çukur Dizisi Cihangir Ceyhan Kimdir? Azer Kurtuluş mu? (6 Yorum)

Eklenme Tarihi: 15 Ağustos 2018