Çukur Dizisi Çukur Mahallesi Nerede, Çukur İstanbulun Neresi Hangi Semti

Sevilerek izlenen dizilerden biri olan ve ilk bölümü ile 23 Ekim pazartesi günü show tv de ekrana gelen Çukur dizisinde çekim yerleri ve Çukur mahallesi merak konusu oldu. Diziyi izleyip nerelerde çekildiğini merak edenler Çukur Mahallesi Nerede, Çukur Dizisindeki Çukur İstanbulun Neresi Hangi Semti diye sorular sormaya başladı.

Bizlerde bu güzel dizi hakkında sizlere bilgiler vermek istiyoruz. Çukur dizisi İstanbulda Çukur mahallesinde çekiliyor. Mahallede geçen mekanlar da Koçova ailesinin Çukura ne kadar hakim olduğunu gösteriyor. Zamanla dağılan ailenin boşluğundan faydalanan uyuşturucu tacirlerinin uğrak mekanı olmaya başlayan Çukur mahallesinde işleri yoluna koymak ve bu çeteyi dağıtmak için yapılan mücadele anlatılıyor.

Not: Çukur mahallesi hakkında bazı yorumcularımız İstanbul’da Balat semtinde çekildiğini özelikle belirtmişler yorumlarda. Kendilerine teşekkür ediyoruz ve bu bilgiyi de hemen aktaralım. Çukur dizisi İstanbul Balat‘ta çekiliyormuş. Çukur nerede diye soranlara cevap İstanbul’da Balat semtinde..

Çukur mahallesi İstanbul’un Neresinde Hangi Semtinde diye merak edenler varsa Çukur dizisinin çekildiği yeri size hem harita olarak hemde semt olarak göstermek istiyoruz. Çukur dizisindeki çukur mahallesi nerede sorusuna İstanbul Beyoğlu Semtinde Çukur Mahallesi ve Çukur Sokak olarak aşağıdaki haritada belirtmiş olduğumuz yer dizinin çekildiği yerdir.

Çukur dizisindeki çukur mahallesi İstanbulda Beyoğlu Semtindedir. Çukur Dizisi Çukur Mahallesi Nerede, Çukur İstanbulun Neresi Hangi Semti işte detaylı harita ve kroki burada.. Çukur dizisi Koçova Mahallesi Nerede diye emrak edenler var. Koçova ayrı bir mahalle değil o aileye ait olduğunu söylemek için Çukur mahallesine Koçovalılar mahalesi de deniyor..

Dizideki Çukur İstanbulun Neresi Hangi Semt

23 Ekimde zorlu bir günde ilk bölümü ile yayın hayatına başlayan Çukur dizisi bizim çok ilgimizi çekti. İdris Koçovalının müthiş oyunculuğu ile Hale isimli gazetecinin güzel soruları ile pazar yerinde başlayan Çukur dizisi İstanbulun çukur mahallesini ve çukur sokağını yeniden ön plana çıkardı. Kimileri Koçova mahallesi diye diziden hatırlasa da mahallenin orjinal adı Çukur mahallesi.

Not: Çukur mahallesi hakkında bazı yorumcularımız İstanbul’da Balat semtinde çekildiğini özelikle belirtmişler yorumlarda. Kendilerine teşekkür ediyoruz ve bu bilgiyi de hemen aktaralım. Çukur dizisi İstanbul Balat‘ta çekiliyormuş. Çukur nerede diye soranlara cevap İstanbul’da Balat semtinde..

Çukur Mahallesinin Balatta olduğunu yazdık. Peki Çukurun hikayesini İdris babadan dinlediniz mi hiç? İşte mahalleyi ve kendini en iyi ifade eden İdris Koçovalıdan Çukur mahallesinin anlamı..

Çukur nerede mahalle neresi sorularını sokaktaki vatandaşa sormuşlar. Bakın bakalım videoya çukur neresiymiş.. Çukur İstanbul’da değil, İstanbul Çukurdadır 🙂

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Çukur Dizisi Çukur Mahallesi Nerede, Çukur İstanbulun Neresi Hangi Semti (14 Yorum)

  1. Dizi balatta çekiliyoR ama çukur beyoqlu tarlabasina baaqli. Yanlis bilqi vererek kimseyi yanıltmayn . Fatih nerde beyoqlu nerde ..

    • Balatta çekiliyor diyip neden beyoğlu kesimini atmışlar haritada bu nasıl salaklık balat denilen yer karagümrük vefa stadının arkasıdır her zaman sevip gezdiğim bir semt burda yanlış harita bilgisi verilmiş ve dizide dikkat edilirse 3. Bölğmde bir parkta yamaçta selim oturuyor ve fatih belediyesi yazıyor ama burda haritada beyoğlu belediyesi

    • Evet dizi balatta çekiliyor doğup büyüdüğüm semt dizi çok harika emeği gecen tüm oyuncu arkadaşlara tesekkur eder başarılarının devam etmesini dilerim ALLAH yollarını acık etsin.

  2. Çukur semti çok güzel bir yere benziyor arkadaşlık abilik dostluk başarılar dilerim çukur ailesine

Etiketler: , , , Eklenme Tarihi: 23 Ekim 2017