Çukur Dizisi Cumali Kimdir? Bilgileri Gerçek Adı Koçovalıların Kardeşi

Erkan Avcı Çukur dizisinin kadrosuna dahil oluyor. 8 Ocak günü Çukur dizisinin 11. bölümünde diziye girecek olan Cumali karakteri dizinin başından beri merak ediliyordu. Show TV’nin en iyi izleyici çeken dizisi Çukurun kadrosuna Erkan Avcı katıldı. Çukur kadrosunu güçlendirirken Erkan Avcı dizide Cumali rolünü oynayacak. Peki Çukur dizisi Cumali Kimdir?

Cumali karakterini oynayan Erkan Avcı aslında oldukça başarılı bir oyuncu. Karadayı dizisinde Necdet rolüyle hafızalarımızda hala yer edinen Erkan Avcı geçtiğimiz sezon Star tv de ekrana gelen Cesur ve Güzel dizisinde ise Korhan Korludağ rolü ile oldukça beğenilmiş ve rolünü başarıyla oynamıştır. Son dizisi Çukurda ise Cumali rolünü hayat verecek.

Erkan Avcı (Çukur Cumali) Kimdir?
Erkan Avcı 1 Ocak 1982 tarihinde Diyarbakırda doğan ve oldukça başarılı roller çıkarak oyuncumuz Mimar Sinan Üniversitesi’nde oyunculuk ve Radyo tv sinema alanlarında eğitimler almıştır. 2006 yılında ilk olarak Köprü dizisi ile oyunculuğa başlayan Erkan Avcı daha sonraki yıllarda Ayrılık, Kurtlar Vadisi Pusu, Sakarya Fırat, Karadayı ve son olarak da Cesur ve Güzel dizisinin kadrosunda yer almıştır.

Erkan Avcı’nın Çukurda canlandıracağı Cumali karakteri nasıl biri olacak? Koçovalıların küçük kardeşidir, İdris Koçovalının ilk bölümlerde doğduktan sonra yıkadığı bebeğin büyümüş halidir. Yamaç, Kahraman ve Selim’in kardeşleri olan Cumali karakteri diziye yeni bir soluk getirecek. Reytingleri her hafta artmaya devam eden ve söz dizisini her an geçmesi muhtemel olan Çukur dizisinde hem kadro güçleniyor hemde Koçovalılar. Ancak Vartolu da boş durmayacak ve Mekenin Çukura atılmasıyla durum iyice kızışacak.

Bakalım Çukur dizisinde Erkan Avcı izleyicilerin dört gözle beklediği Cumali karakterini nasıl canlandıracak diziye ayrı vir hava katabilecek mi? İzleyip göreceğiz.

Çukur Dizisi Cumali Kimdir? Bilgileri Gerçek Adı Koçovalıların Kardeşi rolündeki yeni oyuncu Cumali Kim?

Çukur Cumali karakteri hakkında sizlerde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilirsiniz. Cumali karakteri diziye olumlu etki yaptı mı sizce? Yorumlarınızı bekliyoruz..

YORUMLAR

  1. Yamac seni cok seviyorz

  2. Çok güzel oyuncu da artık kadroya girse diyoruz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.