Çukur Dizisi Efenin Kız Arkadaşı Kim? Adı Bilgileri

Çukur Dizisinde Efenin Kız Arkadaşı Kim? Adı Bilgileri instagram adresi gibi bilgileri sizlere sunacağız burada. Her bölümde birbirinden ilginç oyunlara sahne olan Çukurda Efe Yamaç abisinden büyük bir kıyak gördü bu haftaki bölümde. Çukur Dizisi Efenin Kız Arkadaşı rolünde oynayacak olan karakter hakkında bilgileri size buradan sunacağız.

Efe Yamaç abisinden büyük bir jest görecek. Gözlüklü olduğu için sevgilisi kızın pek yüz vermediği Efe önce Yamaç abisinden aldığı güneş gözlüğünü takar, sonrada üstü açık Bmv marka araçla kızın önünden yavaşça havalı bir şekilde geçer. Elbette Efe sevdiği kıza havasını atmış, Yamaç abiside adamlığın karakökünü yapmıştır. Ama bu durum aynı zamanda kızların erkeklere nasıl baktığına da güzel bir örnek olmuş..

Efe gözlüğü takmasa ve o arabayla geçmese kız arkadaşı arkasını dönüp bakmaz asla. Güzel sahne ama yine kızların paraya baktığını gösteren güzel bir sahne olmuş 🙂 Çukur Dizisi Efenin Kız Arkadaşı Kim? Adı Bilgileri ve dizinin ileriki bölümlerinde rol almasına göre buraya eklemeler yapacağız. Şimdilik bu kadar..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Çukur Dizisi Efenin Kız Arkadaşı Kim? Adı Bilgileri (2 Yorum)

Eklenme Tarihi: 30 Nisan 2018