Çukur Dizisi Ersoy Kimdir Gerçek Adı Rolü Karakteri

Çukur Dizisi Ersoy Kimdir Gerçek Adı Rolü Karakteri… Çukur dizisi yeni sezonuna Karakuzular olarak katılan çetenin adamları dizide bir bir görünmeye başlıyor. Çukur dizisinde Ersoy karakteri ile görülen oyuncunun gerçek adı da Mehmet Yılmaz Ak. Ersoy Çukurda ne yapacak Karakuzular ile birlikte Mahsun ve Çetonun vazgeçilmezi mi? Yoksa onlara ihanet edip Çukurun gerçek sahiplerine geçmesi için mi çalışmaya başlayacak?

Mehmet Yılmaz Ak 1986 yılında Diyarbakır’da doğdu. Oyuncunun fiziksel özellikleri zayıf ve uzun boylu. Kadir Has Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunudur. İçerde dizisinde Yaşar rolünde rol aldı. Çukur dizisinde de Ersoy karakterini canlandırıyor. Çukur Dizisi Ersoy oldukça ön planda olacak bir önemli karakteri canlandırıyor.

Çukur Dizisi Ersoy Kimdir Gerçek Adı Rolü Karakteri

Çukur Dizisi Ersoy Kimdir Gerçek Adı Rolü Karakteri Çukurda Çeto ve Mahsuna ihanet mi edecek?

Çukur da ilk başlarda Çeto ve Mahsunla birlikte önemli işler başaracak olan Ersoy daha sonra Yamaç ve Cumalinin kurduğu tuzağa düşecek ve en zayıf yerinden Aliço onu avlayacak. Ersoy artık Çukurun gerçek sahiplerine geçmesi için çalışan bir adama dönüşürken Çeto ve Mahsun Ersoydan zamanla şüphelenmeye başlayacaklar.

Çukur Dizisi Ersoy Çeto ve Mahsuna neden İhanet etti?

Çukur Dizisinde Ersoyun gizemli yapısı gün geçtikçe farklı bir boyut alıyor. Ersoy en son Çeto ile Mahsunun şüphelendiği ve hain olmakla suçladıkları bir kişiye dönecek. Peki Çeto ile Mahsun Ersoydan neden şüphelendi?  Çünkü Ersoy Çukurun yeniden Koçovalılara geçmesi için gizli bir planın içinde olacak, bunu farkeden Çeto ile Mahsun bakalım Ersoya ne yapacaklar?

Çukur dizisinde Ersoy karakterini canlandıran Mehmet Yılmaz Ak’ın ilk dizisi 2013 yılında Bende Özledim olmuştur. Sonrasında Kırık Kalpler Bankası, Nekro, İçerde, Anons, Buğday ve Dudullu Postası… Çukur dizisi yeni sezonunda katılan oyuncu dizide farklı bir karakterle görülüyor. Ersoy karakteri çeteleri yöneten mahallenin zeki adamlarından.

Mehmet Yılmaz Ak Çukur dizisinde Ersoy karakterini canlandıracak. Ersoy dizi de Karakuzular çetesinin adamlarından birisi. Karakuzuların eli silahlı adamlarını yöneten birisi. Mahallede çete liderlerini kontrol altında tutan onların kavga etmesini engelleyen düzeni sağlayan baş adamlardan birisi.

Çukur yeni sezonunda Karakuzular çetesi Çukur mahallesinde kol geziyor. Çukur’un yeni hakimi onlar.Çukurlulara göz açtırmıyorlar. Sadece onların emrinde çalışılırsa onların kuralları ile gasp yapıyorlar silah satıyorlar. Ancak onların gözetiminde kuralları dahilinde yapıyorlar herşeyi.

Çukur da Celasun ve Meke’nin çeteleri gasp yaparak geçiniyorlar. Ancak birbirlerinin gasp yapacağı adamları çalmakla kavga ediyorlar.Bu arada Ersoy geliyor ve Celasunla Mekeyi uyarıyor. Kavga etmeden geçineceksiniz yoksa gidersiniz diyerek korkutuyor.

Çukur Dizisi Ersoy Kimdir Gerçek Adı Rolü Karakteri hakkında son haftalarda değişim başladı. Görünen o ki Ersoy Mahsun ve Çetonun yanında başladığı yardımcı role Yamaç ve Cumalini yanına geçerek yani saf değiştirerek devam edecek. Belkide saf değiştirmek zorunda kalacak. Son bölümlerde zaten Çeto ve Mahsun iyice şüphelenmeye başlamıştı..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 24 Eylül 2018