Çukur Dizisi Feyyaz Baba Kimdir, Çukurda Ne Yapacak?

Çukur Dizisi Feyyaz Baba Kimdir, Çukurda Ne Yapacak?… Çukur dizisinde yeni bir oyuncu dahil oldu. Kumburgazlı Serdar bu sefer fena faka bastı. Yamaç’ın hem babasını hem eşini kaçırınca Yamaç kendinden geçiyor. Deliriyor resmen. Ve planını yapıyor mükemmel kusursuz bir şekilde.

Çukur dizisinde Serdar Yamaç’ın da başına büyük belalar getireceğini anlıyor ve bu yüzden Feyyaz Baba’ya gidiyor. Ondan yardım istiyor. Serdar’ın İdris Koçovalı’yı ve gelinini kaçırdığını duyunca da ben seni kurtaramam dedi. Bana sadece ölüyorum diyerek gelirsen kurtarırım dedi. O da gitti.

Çukur Dizisi Feyyaz Baba Kimdir Hüseyin Soysalan isimli oyuncudur, Çukur dizisinde Feyyaz karakteri ile izleyeceğiz. Hüseyin Soysalan ”Feyyaz” karakterinde seyirci karşısına çıkacak. Yeraltı dünyasının önde gelenlerinden Feyyaz’ın ortaya çıkmasıyla Koçovalılar ile Feyyaz arasında büyük bir çekişme başlayacak.

Sonrasında Yamaç Serdar’ın hem babasını hem eşini kaçırdı. Oğlunu da kaçırdı zannetti Serdar. Bu yüzden çok korktu ve İdris Koçovalı ve Sena’nın yerin söyledi. Yamaç gitti hepsini kurtardı. Şimdi de Serdar gitti Feyyaz Baba’ya. Ben ölüyorum baba kurtar dedi. Feyyaz baba Yamaç’la konuşup Serdar’ı kurtarmaya gitti. Ama Yamaç kabul etmedi. Feyyaz Baba’da beni dinlemezsen beni kırmış olursun dedi. Yani aralarındaki savaşı başlatmış oldu bir nevi.

Serdar Feyyaz Baba’nın manevi oğlu olduğunu söyledi. Feyyaz Baba Serdarı bu zamana kadar kötülükten korumadığını şimdide korumayacağını söyledi. Serdar Yamaç ve Feyyaz arasında bundan sonra neler olacak izleyeceğiz.

Hüseyin Soysalan Kimdir Bilgileri: 12 Nisan 1959 tarihinde Ankara doğumlu oyuncu Ankara Devlet Tiyatrosu Konservatuvarı mezunudur. Bir çok dizide rol almıştır.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Çukur Dizisi Feyyaz Baba Kimdir, Çukurda Ne Yapacak? (1 Yorum)

  1. feyyaz a bu yamaç etek ğiydiririr
    merak etmeyin
    daha cumali ğeliyo cezaevinden
    ortalık bayram yerine doncek

Eklenme Tarihi: 18 Aralık 2017