Çukur Dizisi Hale Kimdir? Çukurdaki Gazeteci Kız Hale Gerçek Adı Bilgileri

Yeni başlayan dizilerden biri olan Çukur Dizisinde Hale Kimdir? Çukur dizisinde Gazeteci Kız Hale Gerçek Adı Bilgileri instagram adresi gibi bilgileri sizlere buradan sunacağız. Show tv de 23 Ekim pazartesi günü başlayan Çukur dizisinde Koçovalı İdris ile ropörtaj yapan güzel kız merak konusu oldu. Hale karakterindeki oyuncu gazeteci rolünde oynuyor.

Çukur Hale Vuruldu Öldü mü Diziden Çıktı mı?

İdris Koçovalı ile yaptığı söyleşi Çukur mahallesine taşınınca pazarda gördüğü insandan çok daha farklı biriyle karşılaşan Hale rolünü canlandıran oyuncu Elif Doğandır. Çukur Dizisi Hale Kimdir? sorusunu soranlar için Çukurdaki Gazeteci Kız Halenin Gerçek Adı Elif Doğan.

Elif Doğan Kimdir sorusunu merak edenler için kısaca yazalım. İstanbul Üniversitesinde Devlet Konservatuvarından sonra ingilizce öğretmenliği bölümünü bitirmiştir. Çukurdaki Gazeteci Kız Hale hakkında bilgileri ve instagman adresini verelim hemen:

Çukur Gazeteci Kız Hale instagram adresi: https://www.instagram.com/mselifdogan  Çukur Dizisi Hale karakterini canlandıran Elif Doğan bir önceki dizisi Hayat Bazen Tatlıdır dizisinde Zeynep rolünde oynamıştı..

Çukur Dizisinin gazeteci kızı Hale en son İdris Koçovalının has adamı Aliçoyu keşfetti. Aliçodan bilgiler almaya başlayan Hale hem Koçovalılar hakkında hemde Çukur mahallesi hakkında bilgiler edinmeye başladı. Aliço kendine kızdığını sandığı haleden ilgi görünce sevindi ve yine geleceğini duyunca Mutlu oldu. Sizce Gazeteci Halenin İdris Koçovalı veya Aliço ile bir ilgisi var mı? Sadece gazetecilik mi yapıyor yoksa geçmişini mi arıyor?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Çukur Dizisi Hale Kimdir? Çukurdaki Gazeteci Kız Hale Gerçek Adı Bilgileri (1 Yorum)

Etiketler: Eklenme Tarihi: 4 Aralık 2017