Çukur Dizisi İdris Koçovalı Vartoluya Nezaman Oğlum Diyecek

Aslında sorusu Vartolu İdrise ne zaman baba diyebilecek diye de sorabilirdik ama VArtolunun annesi Mihribanın mezarındaki son sahneleri gerçekten de çok hüzünlüydü.. İdris Koçovalı Vartoluya Nezaman Oğlum Diyecek sarılacak onu affedecek mi diye merak eden binlerce insan var eminim, kendimden biliyorum çünkü..

Çukur Dizisi İdris Koçovalı Vartoluya sahip çıkmıyor çünkü onun oğlunu öldürmüş annesini de mezara yollamış bu yüzden Vartolu çok acılar çekmiş, hem annesi Mihribanı kaybetmenin hüznü hem babası İdris Koçovalının kendine düşman olması hasebiyle tarifsiz acılar çekmektedir. Bu yüzden sağ gözü hem kanlanmakta hemde sadece sağ gözünden yaş akmaktadır.

Acaba VArtolunun sağ gözünde ne var, neden Vartolunun sadece sağ gözü kanlanıp kızarıyor ve sadece sağ gözünden yaş akıyor. Annesi mihribanın mezarında ağlarken yine aynısı oldu. Sadece annesi Mihriban konusu açılınca VArtolunun sağ gözü kızarıp yaşarıyor. Mutlaka özel bir nedeni var ancak şimdilik bu konuda bir ipucu bulamadık.

Vartolunun en büyük hayallerinden birisi İdrisin kendisini oğlum diye bağrına basması. İdris Koçovalı bunu yaparmı bilinmez ama şimdilik ortamın neden gergin olduğu bu şekilde bir düşmanlığın asıl sebebinin ne olduğu, İdrisin Mihribanı neden ortadan kaldırdığı gizemini koruyor..

Çukur Dizisi İdris Koçovalı Vartoluya Nezaman Oğlum Diyecek? Vartolu İdris Koçovalıya ne zaman baba diyecek? Sizde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazın lütfen..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Çukur Dizisi İdris Koçovalı Vartoluya Nezaman Oğlum Diyecek (1 Yorum)

Eklenme Tarihi: 18 Aralık 2017