Çukur Dizisi Kaç Bölüm Yayınlanacak Sürecek, Çukur Ne Zaman Final Yapacak?

Bu sayfamızda sizler için hazırladığımız Çukur Dizisi Kaç Bölüm Yayınlanacak Sürecek, Çukur Ne Zaman Final Yapacak? konusu hakkında bilgiler vermeye çalışacağız. Sizlerde konunun alt kısmında bulunan yorumlara kendi görüşlerinizi yazın lütfen. Çukur Dizisi Kaç Bölüm Yayınlanacak Sürecek, Çukur Ne Zaman Final Yapacak? hakkında bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler.

Show tv ekranlarında başlayan ve konusuyla oldukça dikkat çekici bir dizi olarak ikinci haftasını geride bırakan Çukur dizisinde merak konusu olan sorular var. Çukur Dizisi Kaç Bölüm Yayınlanacak Sürecek, Ne Zaman Final Yapacak? gibi sorulara bu içeriğimizde yanıt vermeye çalışacağız.

Çukur dizisi ekrana yeni bir soluk verdi kuşkusuz. Söz dizisinin reytinglere vurduğu damganın ardından ilk kez ona dur diyebilecek bir dizi karşısın açıktı ama yinede Söz dizisinin reytingleri çok yüksek şimdilik. Ancak Çukur dizisi ilerleyen haftalarda dengeleri değiştirirse hiç şaşırmayalım. Çukur Dizisi Kaç Bölüm Yayınlanacak ne kadar Sürecek?

Elbette bir dizinin daha ilk haftalarında kaç bölüm gidecek sorusuna cevap vermek oldukça güç. Bazı diziler var 3. bölümü göremeden bitiyor. Misal: Kanal D de Altınsoylar dizisi sadece 2 hafta devam etti. Sonrasında öyle düşük çıktı ki reytingler hemen erken final yapmak zorunda kaldı kanal. Show tv de Yüz yüze dizisi de benzer bir talihi paylaştı ve 2 bölümden sonra kalktı. 2018 de Keşke hiç büyümeseydik dizisi 4. bölümde yayından kalktı..

 Çukur Dizisi Kaç Bölüm Yayınlanacak 2. sezon sonuna kadar mı devam edecek?. Öncelikle yapımcı firma ile kanal arasında 13 bölümlük ön sözleşme bulunuyor, eğer reytingleri iyi giderse 13 bölüm önce 25 bölüme sonrasında ise 50 bölüme çıkacak. Eğer Çukur reytingleri beklenenden iyi gelirse 120 bölüme kadar senaryonun çıkarılabileceğini öğrendik. Yani dizi aslında 2 sezon için hazırlanmış ama duruma göre şekillenecek.

İlk sezonunu başarıyla geçen Çukur dizisi 2. Sezonda da pazartesi günlerinin reyting birinciliğini elde edip yoluna devam ediyor. Son olarak 22 Ekim günü 39. bölümü ile ekrana gelen dizide ilk hedef pazartesi günleri Ab ve total reyting birinciliğini korumak ve haftalık artışa geçmek. Dizi 2. sezonun sonunda yaklaşık 70. bölüme ulaşacak. Ancak dizi çok sevilip tutulduğu için 3. sezonda da devam edecek görünüyor.

Çukur Dizisi Ne Zaman Final Yapacak? Çukur için erken final olması mümkün görünmüyor, çünkü reytinglerde Söz dizisini geride bırakıp pazartesi lider durumda götürüyor. Çukur için planlanan normal bölüm sezonu sonuna kadar, yani 70. bölüme kadar. Ancak dizinin uzayabilmesi için senaryo gayet esnek tutulmuş ve dizinin 3. sezona uzatılması muhtemel. Eğer Çukur Dizisi iyi reytingler almaya devam ederse büyük ihtimal 3. sezonu ile 2019-2020 yıllarında da devam edecek.

Şimdilik Çukur dizisinin geleceği hakkında öğrenebildiklerimiz böyle. Bu arada çukur dizisinin son bölümü sonunda gösterilen dövme merak konusu oldu. Çukur dizisindeki dövmenin anlamı manası nedir sorusunun cevabını bilen varsa aşağı yazarsa seviniriz.. Sizlerde merak ettiniz ise Çukur dizisi dövme işareti anlamı manası nedir sorusuna cevap da yazabilirsiniz..

Sizlerin de Çukur Dizisi Kaç Bölüm Yayınlanacak Sürecek, Çukur Ne Zaman Final Yapacak? sorusuna verecek cevabınız varsa aşağı yazabilir yorum ve görüşlerinizle diziye destek olabilirsiniz. Şimdilik 40 bölümü geride bırakan dizinin sezon sonuna kadar 70. bölüme ulaşması muhtemel görünüyor. Aldığı başarılı reytinglerin ardından 3. sezonu ile Çukur dizisi 2019 ve 2020 yıllarında da devam edecektir. Oyuncularımıza başarılar diliyoruz. Yorum yazan arkadaşlara da Şimdiden teşekkürler.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 30 Ekim 2017