Çukur Dizisi Kaç Bölüm Yayınlanacak Sürecek, Çukur Ne Zaman Final Yapacak?

Merak ettiğiniz Çukur Dizisi Kaç Bölüm Yayınlanacak Sürecek, Çukur Ne Zaman Final Yapacak? konusu hakkında sizlere detaylı bilgiler vereceğiz. Öncelikle hoş geldiniz.

Show tv ekranlarında başlayan ve konusuyla oldukça dikkat çekici bir dizi olarak ikinci haftasını geride bırakan Çukur dizisinde merak konusu olan sorular var. Çukur Dizisi Kaç Bölüm Yayınlanacak Sürecek, Ne Zaman Final Yapacak? gibi sorulara bu içeriğimizde yanıt vermeye çalışacağız.

Çukur dizisi ekrana yeni bir soluk verdi kuşkusuz. Söz dizisinin reytinglere vurduğu damganın ardından ilk kez ona dur diyebilecek bir dizi karşısın açıktı ama yinede Söz dizisinin reytingleri çok yüksek şimdilik. Ancak Çukur dizisi ilerleyen haftalarda dengeleri değiştirirse hiç şaşırmayalım. Çukur Dizisi Kaç Bölüm Yayınlanacak ne kadar Sürecek?

Elbette bir dizinin daha ilk haftalarında kaç bölüm gidecek sorusuna cevap vermek oldukça güç. Bazı diziler var 3. bölümü göremeden bitiyor. Misal: Kanal D de Altınsoylar dizisi sadece 2 hafta devam etti. Sonrasında öyle düşük çıktı ki reytingler hemen erken final yapmak zorunda kaldı kanal. Yüz yüze dizisi de benzer bir talihi paylaşacak gibi.

Peki Çukur Dizisi Kaç Bölüm Yayınlanacak sezon sonuna kadar mı devam edecek?. Öncelikle yapımcı firma ile kanal arasında 13 bölümlük ön sözleşme bulunuyor, eğer reytingleri iyi giderse 13 bölüm önce 25 bölüme sonrasında ise 50 bölüme çıkacak. Eğer Çukur reytingleri beklenenden iyi gelirse 120 bölüme kadar senaryonun çıkarılabileceğini öğrendik. Yani dizi aslında 2 sezon için hazırlanmış ama duruma göre şekillenecek.

Çukur Dizisi Ne Zaman Final Yapacak? Çukur için erken final olmazsa planlanan normal bölüm sezonu sonuna kadar. Ancak dizinin uzayabilmesi için senaryo gayet esnek tutulmuş ve uzatılması muhtemel. Eğer Çukur Dizisi iyi reytingler almaya devam ederse büyük ihtimal 2. sezonu ile 2018-2019 da devam edecek. Şimdilik öğrenebildiklerimiz böyle. Bu arada çukur dizisinin 2. bölüm sonunda gösterilen dövme merak konusu oldu. Çukur dizisindeki dövmenin anlamı manası nedir sorusunun cevabını bilen varsa aşağı yazarsa seviniriz.. Sizlerde merak ettiniz ise Çukur dizisi dövme işareti anlamı manası nedir sorusuna cevap da yazabilirsiniz..

Sizlerin de Çukur Dizisi Kaç Bölüm Yayınlanacak Sürecek, Çukur Ne Zaman Final Yapacak? sorusuna verecek cevabınız varsa aşağı yazabilir yorum ve görüşlerinizle diziye destek olabilirsiniz. Şimdiden teşekkürler.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 30 Ekim 2017