Çukur Dizisi Karakuzular Kimler? Koçovalıları Çukurdan Çıkaracaklar mı?

Çukur Dizisi Karakuzular Kimler? Koçovalıları Çukurdan Çıkaracaklar mı? Çukur dizisi 2. sezonu eylül ayında SShow TV ekranlarında yayınlanmaya başlayacak. Çukur dizisi sezon finalinde bir hatırlarsak vurulmayan yaralanmayan kimse kalmamıştı diyebiliriz. Ay Yapım’ın yapımcılığını yaptığı Çukur dizisi muhteşem bir sezon finali ile ekrana veda etmişti. Vartolu Koçovalı savaşı bitti derken mahalleye gelen bir takım gizemli adamlar katliam gibi iş yapmıştı.

Çukur dizisi sezon finalinde mahalleye gelen gizemli adamların adı anlaşıldı. Çukur dizisinde Çukur’un simgesine benzeyen bir yüzük ile arabalarla geldiler ve silahlarla herkese ateş açtılar. Çukur’un simgesinde zıt yöne bakan iki ok ve ortasında 3 nokta vardı. Ancak bu simge de noktalar yok. Birbirine paralel oklar var. Bu gizemli ekip çete kim sorusu akıllarda yer alırken cevabı da verildi.

Mahallede yeni bir soluk olacak olan ve terör estiren Karakuzuların kim olduğunu sokaktaki kişilere sorduk. Bakın ne cevaplar çıktı bu Karakuzular kim Çukur mahallesinden ne istiyor diye?

Çukur Dizisi Karakuzular Çukur mahallesinin yeni sahipleri mi olacak?

Çukur dizisi yeni sezonunda diziye katılan Çukur’un yeni düşmanı çetenin adı Karakuzular. Karakuzular aynı diğer düşmanlar gibi Çukur’a girip Çukur’u Koçovalılar’ın elinden alıp bir uyuşturucu satış merkezi haline getirmek istemektedirler. Bakalım bu amaçlarına ulaşabilecekler mi? Çukur dizisinin yeni çetesi olan Karakuzular ile diziye iki yeni isim de dahil olmuş oldu.

Çukur dizisine katılan iki yeni ismin birisi Karakuzular Çetesinin lideri olan Çeto’ya hayat veren Erkan Avcı olurken diğeri de yine Karakuzularda muhtemelen Çeto’nun sağ kolu olan Mahsun’a hayat veren Berkay Ateş olacaktır. İki yeni oyuncu Karakuzular ile Çukur’a korku salmaya geliyorlar.

Çukur dizisi yeni sezonunda Karakuzular ile kim savaşacak? Sezon finalinden kimler sağ çıkacak? Vartolu ve Yamaç Karakuzular’a karşı birlik olurken onlara yardımcı olarak hapishanede olan Akın ve Cumali gelecek diziye. Çukur dizisi yeni sezon bilgilerini sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Çukur dizisi Karakuzular mahallenin yeni sahibi mi olacak? Yamak eli kolu bağlı kalmıştır, Karakuzular ise mahalleye dalıp ne var ne yok kendilerine bağlamayı amaçlarlar. İdris Babanın resimlerini çiğneyip Çukur plama ve bayraklarını simgelerini indirip kazıyıp yeni sezonda Çukur mahallesinin sahibi olduklarını gösteren kendi dövmelerini ve simgelerini her yere kazımaya başlarlar.. Karakuzular ile Koçovaliların mücadelesini hep birlikte izleyeceğiz Çukurda..

Çukur dizisi Karakuzular mahallenin yeni sahibi mi olacak

Çukur dizisinde Karakuzular rahat durmayacak mahalleye sahip olmak için var güçleri ile ele geçirmeye çalışacaklar.. Çukur dizisine katılan iki yeni oyuncudan birisi olan ve yukarıda da resimde gördüğünüz Karakuzular Çetesinin lideri olan Çeto’ya hayat veren Erkan Avcı yeni sezonda diziyi kasıp kavururken, yine Karakuzular çetesinde Çeto’yla birlikte hareket eden ve onun sağ kolu olan Mahsun’a hayat veren Berkay Ateş Çukur dizisinde Karakuzular çetesinin elebaşları olacaktır.

Çukur Dizisi Çeto Kimdir, Amacı Nedir 

Çukur Mahsun Kimdir? Mahsun Nasıl biri

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 19 Ağustos 2018