Çukur Dizisi Kasım Kimdir? Hapisten Çıkan Kasım Vartolunun Gerçek Babası mı?

Vartolu Çukurun en özel isimlerinden birisi ama babası Kim? Kasım mı yoksa İdris mi? Çukur Dizisi Kasım Kimdir? Hapisten Çıkan Kasım Vartolunun Gerçek Babası mı? Hapishaneden yazdığı mektupla adından sıkça söz ettiren ve gizli bir geçmişi olan Sultanında çıkmasından oldukça rahatsız olduğu Kasımın kim olduğu belli oldu.

Herkesin aklındaki bilgi Kasımdan önce İdrisin Vartolunun babası olduğu gerçeği idi. Mihribanın öldürülmül olması bunu da yapanın Kasım mı yoksa farkl ıbiri mi olduğu konusunda aydınlanması gereken tarihi izler var. Acaba Mihribanı Kasım mı vurup hapise girdi yoksa başka bir dümen mi döndü kimse bilmiyor şimdilik.

Görünen o ki Kasım hapishaneden çıkması ile beraber bir çok sırrı da açığa çıkarabilecek birisi. İdris babaya yazdığı ve bir oğlunu aldım ama bir oğulda verdim sana derken kasteddiği neydi acaba? Ya da Sultan hanım mektubu görüp okuyunca neden İdristen önce Kasıma ulaşmak gerektiğini söyledi?

Vartolu gizlice Telefonu soktuğu hapishaneden Kasıma verdiği mesaj ile ne yapmak istedi? Vartolu Kasımı biliyor muydu yoksa sonradan kimden öğrendi dersiniz? İdris Baba herkesten önce Kasıma ulaşıp onun kim olduğunu görecek mi yoksa ona ne yapacak?

Turgut Tunçalp, Kasım rolü ile Çukur’da!

Diriliş Ertuğrul’da canlandırdığı “Afşin” karakteriyle beğeni kazanan Turgut Tunçalp, Çukur’da rol alacak. Çukur’da Vartolu Saadettin’in hapiste olan üvey babası Kasım’ı canlandıracak.


Çukur Dizisi Kasım Kimdir? Hapisten Çıkan Kasım Vartolunun Gerçek Babası mı?

zvr

Bu Yazıya Tepkin Ne Oldu ?

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.