Çukur Dizisi Kumburgazlı Serdar Çukura Neden Geldi Gerçek Adı Bilgileri

Çukur Dizisi Serdar Kimdir Çukura Neden Geldi Gerçek Adı Bilgileri… Çukur dizisi her hafta izleyicisine nefes kesen bir bölüm izletiyor. Sırlar yavaş yavaş açığa çıkarken yeni sorularda ortaya çıkıyor. Her bölümde gerilim ve heyecan dolu olan Çukur dizisine yeni bölümde yeni bir oyuncu dahil oluyor. Çukur Kumburgazlı Serdar kimdir

Çukur dizisi 8. bölümünde Serdar diye biri görülüyor. Selim kaçak olarak bir kumarhane çalıştırıyor. Serdar bu kaçak çalıştırılan kumarhaneye gelir ve buraya baskın yapar. Yeraltı dünyasından olduğu anlaşılan Serdar ve adamları kumarhaneye gelip kumar oynuyorlar ve Selim’e kafa tutarak paramızı vereceksin diyorlar.

Çukur Kumburgazlı Serdar: Selim senin paran artık Koçovalı’ların diyerek kavganın fitilini ateşliyor. Sonrasında Serdar bende paramı Koçovalıların başından alırım diyor ve İdris Koçovalı’yı görünce alnına silah dayıyor. Serdar Çukur’un ve Koçovalı’nın yeni düşmanı mı? Peki Serdar’ı kim canlandırıyor?

Çukur dizisinde katılan Serdar karakterini kim oynuyor? Dizideki rolü ne daha önce hangi dizilerde rol aldı? Yeni oyuncu Serdarın gerçek adı Mehmet Bozdoğan. 1977 doğumlu olan oyuncu Öyle Bir Geçer Zaman ki, Koyu Kırmızı, Karadayı, Ağır Roman , Kaderimin Yazıldığı Gün ve Sevdanın Bahçesi dizilerin rol almıştır. Kötü rollerin adamı olan Mehmet Bozdoğan yeni dizis Çukur’Da da çok başarılı bir rol sergiliyor.

Çukur Dizisi Kumburgazlı Serdar Çukura Neden Geldi Gerçek Adı Bilgileri

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 11 Aralık 2017