Çukur Dizisi Mete Kimdir? Celasun’un Arkadaşı Mete Karakteri Bilgileri

Çukur dizisinde her hafta yeni karakterler diziye dahil olmaya devam ediyor. En son olarak diziye dahil olan oyuncu Celasun’un arkadaşı olan ve Mete karakterini canlandıran Sarven Çankar diziye giriş yaptı. Bildiğiniz Üzere Mete karakterinden önce Celasun üzerinde oldukça yoğun bir baskı vardı.

Çukurdaki ilişkilerin çarpıklığı izleyenlerin dikkatinden kaçmamıştır. Celasun ailesine ihanet edip babasının katili olan Vartolu ile birlikte hareket ediyor gibi görünse de olayların nasıl devam edeceğini kimse çözemiyor. Belkide Celasun ve arkadaşı Mete Vartolunun yapıp ettiklerini Koçovalılara bildirecek bir ajana dönüşebilir.

İşte Mete burada devreye girecek. Celasun özellikle Karacanın kendisine duyduğu aşkı bilmekte ve Mete ile olan arkadaşlığı samimiyeti ileri derecede olmasına rağmen neden böyle bir karar aldı ve Yamaçı terkedip Vartolunun yanında gözüktü ilerde daha iyi anlayacağız. Çukur dizisinde Mete karakterini daha çok göreceğiz bundan sonra.

Özellikle 9. Bölümde Celasunun karaca ile görüşmesi sonrasında ve Karacanın da o halini görüp çok sinirlenince Mete de dizideki etkin rolüne başlayacak. Çukur Dizisi Mete Kimdir? gerçek adının Sarven Çankar olduğunu yazmıştık. Kısaca hakkında bilgilere ve instagram ile hayat hikayesine göz gezdirelim birlikte.

Çukur dizisindeki Mete karakteri Sarven Çankarın instagram adresi https://www.instagram.com/sarvencankar/?hl=tr  Çukur dizisi Mete kimdir bilgileri:  1989 yılında İstanbul’da doğan Sarven Çankar Bilgi Üniversitesi Sahne Sanatları Bölümünden mezun olmuştur. Oyunculuk konusunda eğitim alıp kendisini geliştirmiş olan oyuncu en son Umuda Kelepçe Vurulmaz dizisinde Mert rolünde oynamıştır. Aşk Zamanı diğer dizisidir.

Çukur dizisinde ise Mete karakterine hayat verecek ve Celasun ile oldukça samimi bir arkadaş olacak. Siz de Calasunun arkadaşı olan Mete rolündeki Sarven Çankar hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağıya yazabilirsiniz..

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.