Çukur Dizisi Nerede Çekiliyor? Hangi Ülke Şehir Fragmandaki Mekanlar Neresi

Çok yakında yeni bir dizi daha başlıyor. Geçtiğimiz Sezon İçerde dizisiyle şan ve şöhretini katlayan Aras Bulut İğnemli yeni projesi Çukur ile geçen sezon ki başarıyı tekrarlamak istiyor. Yeni dizi Çukur Dizisi Nerede Çekiliyor? Hangi Ülkede dizideki yerler neresi diye merak edenler için şimdiden çekim mekanları hakkında bilgi verelim istedik.

Sinan Öztürk’ün yönetmenliğini yaptığı Çukur Dizisi, Gökhan Horzum tarafından senaryosu yazılıyor. Yeni dizinin show tv de ekrana geleceği kesinleşti ve fragman yayınlandı.  Çukur isimli yeni dizinin nerede çekildiği hangi ülkede şehirde olduğu merak konusu oldu. Bizde dizi setine ulaşıp sizler için en yeni çekim yerlerini öğrendik ve bomba bir set resmi bulduk. Dizihaberi.tv olarak ilk kez sizler için yayınlıyoruz.

Eylül ayında show tv de ilk tanıtımı yayınlanan Çukur dizisinin afişleri ve müzikleri de ilgi odağı oldu. Ancak bizim asıl konumuz Çukur nerede çekiliyor? Sizler için mailimize cevap geldi ve dizi setinin nerede kurulduğunu öğrendik. Çukur dizisinin bir kısmı Fransa da başkent Paris’te çekiliyor. İşte Çukur dizisi Paris çekimlerinden bir sahne..

 

Çukur dizisinin kadrosu oldukça zengin. Ercan Kesal, Aras Bulut İynemli, Dilan Çiçek Deniz, Erkan Koçak Köstendil gibi önemli oyuncuların rol aldığı dizinin çekimleri eylül ayının sonlarında doğru başlamış bulunuyor. Bir kısmı Fransa da devam eden çekimler Paristeki Eyfel kulesi önünde devam etti. Çukur’un çekimleri nerede yapılıyor? sorusuna yanıt vermeye çalıştık.

Çukur dizisinin İstabul’un Beyoğlundaki Çukur mahallesini konu aldığını daha önceki konularımızda açıklamıştık. Çukur dizisinin fragmanını sizlerle paylaşıyoruz. Sizlerde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazın lütfen..

İşte Çukur dizisinin ilk fragmanı:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Çukur Dizisi Nerede Çekiliyor? Hangi Ülke Şehir Fragmandaki Mekanlar Neresi (1 Yorum)

Eklenme Tarihi: 3 Ekim 2017