Çukur Dizisi Oyuncuları Kimler Kadrosu Konusu Özeti Kanalı (Ay Yapım)

Çukur dizisi geliyor.. Son dönemlerin en çok konuşulan dizi yapım şirketlerindne biri olan Ay Yapım’dan yeni bir dizi projesi daha duyuruldu. Yapımcı firma dizi projelerini ardarda duyurarak 2017-2018 de tv ler de adeta Ay yapım rüzgarı eseceğini bizlere ilan etti. İşte son dizi projesi Çukur hakkında bilgiler..

Çukur Dizisi Yapımcısı Yönetmeni Senaristi: Başarılı projelerde imzası bulunan Ay Yapım Atv kanalı için yeni ve iddialı yeni bir dizi projesinin adını duyurdu. Hareketli sahneleri ve macera dizileri ile akıllara kazınan onca dizisinden sonra Aras dizisinin nasıl bir yapım olacağı da merak konusu haline geldi.

Atv de yayınlanacak ve aksiyon türünde olacak olan yeni dizinin adı ”Çukur” olarak netleştirildi. Yeni sezona yeni projelerle bir adım önde girmek isteyen Atv ve Ay Yapım, Aras ve Küçük Cinayetler adlı iki yeni projesiyle 2017-2018 de ekranda Ay yapım rüzgarı estirecek gibi görünüyor.. Ekim de başlayacağı beklenen Çukur’un başrollerinde Dilan Deniz Çiçek, Ercan Kesal veAras Bulut İynemli yer alacak.

Çukur dizisi oyuncu ve cast çalışmaları devam ediyor, sizlerde dizide rol almak isterseniz yapımcı firma ile irtibata geçebilirsiniz. Çukur dizisinin henüz kanalı atv ama yayın tarihi, yönetmeni ve senaristi gibi detayların netleşmediğini söyleyebiliriz. Çukur DİZİSİ OYUNCULARI da netleşmeye başladı.

Ekim ayında Atv de olacak olan Çukur’un başrollerinde Dilan Deniz Çiçek, Ercan Kesal veAras Bulut İynemli yer alacak. Yeni dizi Çukur, yeni sezonda ekran macerasına Atv kanalında başlayacak. Kesin olmayan bilgilere göre Eylül ya da Ekim de dizinin başlaması bekleniyor. Çukur Dizisi Oyuncuları Kimler Kadrosu Konusu Özeti Kanalı hakkında bilgiler vermeye çalıştık. Çukur Dizisi Fragmanı çıkar çıkmaz buraya ekleyeceğiz.

Ekranların sevilen ikilisi Kaan Urgancıoğlu ve Tuba Büyüküstün aynı dizide mi oynayacak?

Kaan Urgancıoğlu’nun yeni sezonda Ay Yapım projesiyle ekranlarda olacağını ilk olarak  duyurmuştu. Kaan Urgancıoğlu yeni sezonda Ay Yapım’ın ‘Aras’ dizisiyle karşımıza çıkacak. Kaan Urgancıoğlu’na dizide Tuba Büyüküstün’ün eşlik etmesi bekleniyor. Güzel oyuncuya teklifin gittiği, teklife ise olumlu baktığı öğrenildi.

Çukur dizisinin Konusu

Aras, bir gün mahallede çıkan çatışmanın ardından ailesinin bu tehlikeli hayatından kurtulmak ister ve babasının karşı durmasına rağmen evi terk eder. Kendi kaderini çizmek için müzik yaptığı sırada karşısına Sena çıkar. Eski bir polisin kızı olan Sena, annesi ve kardeşinin ölümünden sorumlu tutulduğu için evi terk etmiş biridir. Yolları kesişen Sena ile Aras’ın tutkulu aşkları Paris’e kadar uzanır ama bu durum Aras’ın annesinden gelen kötü bir haberle bozulur. Aras biranda kendini ailesinin yanında İstanbul’da bulur.

YORUMLAR

  1. Cok basarili bir proje yapmissiniz tebrik ederim eyer ikiz karded olarak oynatmak istediyiniz biri varsa ilgileniyorsanız ikizim gibi olan medet rolünde oynayan arkadaş var

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.