Çukur Dizisi Reşid Fazlullah Kimdir? Kime Yardım Edecek Silahları Nereden Alıyor?

Çukur Dizisi 2. sezon 5. bölüm fırtına gibi esmeye geliyor. Diziye yeni gelen ve tanıtım fragmanında gördüğümüz Çukurun yeni isimlerinden birisi de Reşid Fazlullah oldu. Peki Kimdir Reşid Fazlullah? Yamaç ve Cumaliye neden yardım ediyor? Asıl amacı ne, Reşid Fazlullah Kime Yardım Edecek Silahları Nereden Alıyor? sorularına yanıt vereceğiz.

Çukur Dizisi Reşid Fazlullah Kimdir? Kime Yardım Edecek Silahları Nereden Alıyor?

Sevilerek izlenen Pazartesi dizilerinden birisi olan Show tv de ekrana gelen Çukur Dizisinde yeni gelen oyunculardan birisi de Reşid Fazlullah oldu. Reşid Fazlullah silah kullanmayı çok iyi bilen birisi. Vartolu onu tanımlarken Soyvetler birliği zamanında şahinlere tankın içine nasıl bomba bırakacaklarını öğreten çok iyi bir nişancı ve silahlardan çok iyi anlıyor.

İşte Cumali Yamaç ve Vartoluya yardım edip onlara destek olacak adamın adı Reşid Fazlullah. Reşid Fazlullah Kime Yardım Edecek sorusuna kesinlikle Çukuru geri kurtarmak için Cumali Yamaç ve Vartoluya yardım edecek ve Silahları onlara temin ederek çatışmalarda kullanacak cephane işlerini de ayarlayacak Çukurun kurtulması için..

Çukur dizisi Reşid fazlullah kimdir

Senin bugüne kadar görmediğin silahları kullanmasını bilen ve onlara sahip olan Cumali Yamaç ve Vartoluya yardım edecek olan Reşid Fazlullah oldukça iddialı bir giriş yapıyor diziye.. Peki Çukurda Reşid Fazlullah rolünü oynayacak olan oyuncu kimdir, Çukuru geri almaya yardım edebilecek mi İdrisin arkadaşı mı?

Reşid Fazlullah Kimdir? Çukurun Yeni Babası mı?

Reşid Fazlullah Çukurda yeni fenomen olmaya geliyor.. Çukur dizisi Reşid fazlullah kimdir gerçek adı bilgileri nedir hangi dizilerde ve filmlerde oynadı : Çukurdaki Reşid fazlullah karakterini oynayan oyuncu Muhammed Cangören’dir. Oldukça başarılı bir oyuncu  olan Muhammed Cangören hakkında kısa bilgiler verelim..

Muhammed Cangören kimdir?

1951 yılında Afganistan’da doğan oyuncumuz 1969 yılından beri ekranda çeşitli dizi ve filmlerde oynamaktadır. 30’u geçkin televizyon filmi bulunan Muhammed Cangören oldukça başarılı oyunculuğu ile göz doldurmaktadır. Çukur dizisindeki rolü de belirgin bir rol olacaktır. 1982 yılında Türkiye’de çocuk tiyatroları yapan Muhammed Cangören, Kurtlar Vadisi dizisinde Abuzer rolüyle daha büyük kitlelere ulaşmıştır. 1998 yılında başlayan İkinci Bahar dizisinden Kurtlar Vadisine, Haziran Gecesinden, Sıla kadar bir çok dizide yer almıştır. Muhammed Cangören en son Osmanlı’da Derin Devlet dizisiyle ekrana gelmiştir.
Çukur Reşid fazlullah bilgileri

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.