Çukur Dizisi Reytingleri (Yeni 2. Sezon) Ab Total Reyting Sonuçları

Çukur dizisi 2. sezonuna 17 Eylül 2018 pazartesi günü Show TV ekranlarında merhaba dedi. Geçtiğimiz sezon 13 oranına yaklaşan reyting Total izlenme payları ile oldukça ses getiren çukur dizisi ikinci sezonu ile yine başarılı bir giriş yaparak adını duyurmak ve reytinglerdeki yüksek payını devam ettirmek istiyor. Bizde bu sayfada güncel olarak Çukur Dizisi Reytingleri (Yeni 2. Sezon) Ab Total Reyting Sonuçlarını duyurmaya çalışacağız.

Geçtiğimiz sezon reyting oranlarına oldukça yükselten ve söz dizisi ile kıyasıya bir rekabet halinde olan çukur dizisi müthiş bir sezon finalinin ardından merak edilen soruları geride bırakmış ve yeni sezon hazırlıklarını tamamlayarak 2018-2019 yeni sezonunda 17 Eylül’de okulların açılması ile birlikte merhaba demiştir.

Ancak bir gerçek var ki çukur gibi bir dizinin reytinglerini artırabilmesi için aksiyonlu sahneleri ön planda tutmak gerekiyor. Bu yüzden çukur dizisinin aksiyonunu artıracak yeni bir çete olan karakuzular çukur Mahallesi’ne giriş yaptı. Kara Kuzuların Çukur Mahallesi’ne giriş yapmasıyla birlikte çukur dizisinin reytingleri de bir kademe ilerleyecek gibi görünüyor.

Çukur (Yeni 2. Sezon) Reyting Sonuçları

Özellikle koçovalıların Çukur Mahallesi’nde zor duruma düşmesi ve İdris babanın namının yerde bir edilmeye çalışılması çukurdaki yeni gelişmeleri ve çukurun yeni sahibi olmak isteyen Kara Kuzuların kim olduğunu da bizlere merak ettirmeye başladı. Çukur dizisinde karakuzular kimdir diyorsanız tıklayın.

Çukur dizisinin yeni sezon reytingleri hakkında düzenli olarak buraya bilgileri yazacağız. Ancak geçtiğimiz sezon çukur dizisi 1. sezonunda ne kadar reyting ağlıyordu son bölümlerinin izlenme oranları nasıldı diye merak edenler için buraya dizimizin son bölümlerinin ne kadar reyting aldığını ve kaçıncı sırada olduğunu da hemen yazmak istiyoruz. İşte çukur dizisinin son bölüm reytingleri:

Çukur dizisi reyting sonuçları yeni sezon

Görüldüğü üzere çukur dizisi İlk sezonun ardından 2. sezon yeni bölümleri ile de oldukça merak ediliyor ve yüksek reyting oranlarını yakalayacak görünüyor. Özellikle diziye yeni gelen ve diziden çıkan oyuncularla birlikte 2. sezonunda Kara Kuzuların da diziye girmesi ile merak edilme oranı ve çukurdaki yeni gelişmeler izleyiciyi çukur dizisine çekecek gibi görünüyor.

Çukur dizisine ait resmi reyting sonuçlarını ve yeni sezondaki durumunu Pazartesi günleri resmi sonuçlar açıklandıktan hemen sonra sizlere yazmaya devam edeceğiz. En son resmi reyting sonuçları için sayfamıza bakabilirsiniz >> Reyting Sonuçları Şimdilik hoşça kalın, Çukurda kalın..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 17 Eylül 2018