Çukur Dizisi Saadet Kimdir? Gerçek Adı Bilgileri (Boncuk Yılmaz)

Çukur dizisi kadrosunda bulunan Saadet karakteri merak edilmeye devam ediyor. Saadet kimdir Çukur dizisindeki rolü nedir gerçek adı soyadı instagram adresi nedir gibi sorulara yanıt vereceğiz bu sayfada. Çukur Dizisi Saadet Kimdir? Gerçek Adı Bilgileri neler kısaca bahsedelim hemen..

Çukur Dizisi Saadet Kimdir? Gerçek Adı Bilgileri: Çukurdaki Saadetin gerçek adı soyadı Boncuk Makbule Yılmaz‘dır. Saadet Çukur dizisinde evde görevli olan kişidir. Aynı zamanda Vartolunun çocukluk aşkıdır. Vartolu ona küçükten beri aşık olduğu için duvara adını yazmış yanına kalp koymuştur. Vartolu Saadet için beklemiş hiç evlenmemiştir..

Çukur Dizisi Saadet evde Yemekleri ve temizliği yapar, Aliçoyu hiç sevmez, Aliço eve çorba içmeye geldikçe evi kirletiyor diye ondan rahatsız olur. Yamaçın evden gidişini de gelişini de bilir çünkü evde yıllardır emek vermekte olan biridir. Çukur Dizisi Saadet gizemli bir yapıdadır ve Vartolu ile olan geçmişi gün yüzüne çıkacaktır yakında.

Çukur dizisindeki Saadet Vartolu’nun çocukluk aşkı çıktı. Çocuklukta birlikte söz verdikleri büyüyünce seninle evleneceğim dediği adını duvarlara yazdığı kız Saadet. Ama Saadet şimdi Koçovalı hanımlarının hizmetkarı. Bakalım Vartolu ile ne zaman karşılaşacak?

Bunu Görmelisin!  Çukur Uluç Reis'in kızı rolündeki Hare Sürel kime aşık olacak?

Çukur Dizisi Saadet Boncuk Makbule Yılmaz Kimdir: 13 Mayıs 1981 tarihinde İstanbul ilimizde doğmuş olan Boncuk Makbule Yılmaz açık öğretim İletişim Fakültesi mezunudur. Boncuk Yılmaz bir çok dizi ve filmde rol almış güzel bir oyuncudur. İlk önemli filmi “Karpuz Kabuğundan Gemiler Yapmak”ile ilk ödülünü almıştır. En belirgin rolünü ise Mazi Kalbimde Yaradır dizisinde oynamıştır.

Çukur dizisinde Saadet rolü ile oyunculuk kariyerine devam etmektedir. 2013 yılında Fethi Kantarcı ile evlenmiştir.. Çukur Dizisi Saadet Boncuk Makbule Yılmazın instagram adresini de sizlerle paylaşıyoruz:  https://www.instagram.com/boncukyilmaz/ Çukur dizisinin Saadeti hakkında bilgiler şimdilik bu kadar. Sizler de merak ettiklerinizi aşağı yazabilirsiniz.

Son gelişmelerden sonra Vartolu için ne kadar önemli olduğunu gördük dizide. Saadet ile Vartolu dizinin ilerleyen günlerinde yüzleşecekler. Aliçonun da buna öncesinde şahitlik edeceği tüyolarına ulaştık. Yakında yeni haberleri öğrendikçe yazacağız sizlere..

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Çukur Dizisi Saadet Kimdir? Gerçek Adı Bilgileri (Boncuk Yılmaz) (5 Yorum)

  1. Senika cukurun Sadet. Boncuk hanım sizi çok beğenerek izliyorum rolünün çok güzel oynuyorsunuz tebrik ederim

  2. Senika cukurun Sadet. Boncuk hanım sizi çok beğenerek izliyorum rolünün çok güzel oynuyorsunuz tebrik ederim

  3. Boncuk abla. Ne guzel oyuncusuz be. Hem guzel hem dogal. Dizideki en guzel Kiz. Selamlar kazakistandan

  4. Boncuk ablam seni seviyorum ve sen gercekten rolünü cok iyi canlandiriyorsun sen cok güzel bir kadinsin bence cukurun sen güzel kadini sensin ablam benim ❤️❤️❤️❤️ O kadar güzel bir oyuncusun ki anlatamam ❤️❤️❤️❤️ Seni cok ama cok seviyorum seni boncuk ablam benim

  5. Boncuk ablam seni seviyorum masallah sen boncuktan daha güzelsin masallah manken gibi kadinsin ❤️❤️❤️❤️ Masallah bir icim su gibisin ❤️❤️ seni cok ama cok seviyorum seni Ablam saadet rolünü cok güzel canlandiriyorsun sen , Sen cukurun en güzel kadinisin sen yolun acik olsun ablam Allah seni kazalardan belalardan korusun Insallah Seni seviyorum boncuk ablam

Eklenme Tarihi: 25 Kasım 2017