Çukur Dizisi Selimin Arabası Nedir Bmw Marka Üstü Açılıp Kapanan Spor

Çukur dizisindeki arabalar efsane modeller oluyor genelde. En son bölümde Selim ve kardeşi Vartolu Avukat nazım ile görüşüp anlaştıktan sonra üstü kapanan spor bir Bmw ile iş görüşmesi yaptıkları yerden ayrıldı. Çukur mahallesine doğru ilerleyen kardeşlerin havalı tavırlarına neden olan Spor ve üstü açık şık araba dikkatleri çekti.

Çukur Dizisi Selimin Arabası Nedir Bmw Marka Üstü Açılıp Kapanan arabanın markası modeli nedir kaç lira? diye merak edenler için hemen yazalım bilgileri.. Araç markası Bmw modeli ise Seri 2 diye bilinen M Sport Cabrio modeli, araç 250 bin civarında bir fiyata satılıyor, üstü açılıp kapanabiliyor. Oldukça spor ve şık olan bu araç genelde gençler tarafından tercih ediliyor.

Çukur Selimin spor otomobili Bmw 2 M Sport Cabrio ülkemizde de hayli var satışta. Oldukça sportif özelliklere sahip olan ve Bmw 2 M Sport Cabrio modelinin de bulunduğu oto showlar genelde fuarlarda sergilenen araçların sport severlere sunduğu ayrıcalıklarla donanmış harika özelliklere sahip kaliteli Alman otomobilleri. Türkiyede de yüzlerce satışta olan araç var.

Çukur dizisinde de sıfır km olan Bmw 2 M Sport Cabrio modeli 2018 ekrana geliyor ve dizi için özel olarak tahsis edilmiş ve tanıtımını kendi reklamını diziyi izleyenlere yapıyor. Aracı merak edip Çukur Selimin otomobili nedir, Çukur Selimin kullandığı araba markası modeli ne, Çukur Selim hangi marka arabaya biniyor üstü açılıyor kapanıyor gibi sorulara cevap verdik.

Çukur Selimin kullandığı araba 2018 model Bmw 2 M Sport Cabrio modelidir. 250 bin tl civarında satılan aracın ülkemizde de satışta olduğunu hatırlatalım..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 14 Mayıs 2018