Çukur Dizisi Sena’nın Polis Abisi rolü ile Alperen Duymaz Çukurda (Psikopat)

Alperen Duymaz deyince bir çok kişiye aşina gelecektir bu isim. Çukur dizisinin her geçen gün artan canlanan kadrosuna en son dahil olan isim oldu. Sena’yı biliyorsunuz, Yamaç’ın eşi ama başka kimsesi yok, Yamaç’a takılıp geldiği Çukurda ona Yamaç dışında kimse sahip çıkmıyor derken abisi çıkageldi.

Senanın ağabeyi olarak diziye giren Alperen Duymaz oldukça farklı bir karakteri canlandıracak Çukurda. Hah bir sen eksiktin diye Yamaç ve VArtolu küfürleri sıralayacak eminiz. Çünkü sıradan polislere hiç benzemeyecek Alperen Duymaz. Çukurda herkes gibi o da tam bir psikopat rolünde olacak ve tek tanıdığı olan kardeşi Sena için diziye giriş yapacak.

Aslında Senanın abisi rolü ile Çağatay Ulusoy ile görüşmeler yapılmış ancak Çağatay Ulusoyun çok yüksek miktarda istediği ücret sonrasında Senanın abisi rolü Çağatay Ulusoya verilememişti. Daha sonra Alperen Duymaz bu teklifi kabul edince tam uymasa da bu rol ona kısmet oldu. Ha bu arada Çağatay Ulusoy da ilerleyen süreçte dizide rol alabilir yukarıdaki linkte haberi var..

Çukur dizisinin oyuncu kadrosuna Bodrum Masalı ile yıldızı parlayan Alperen Duymaz da katıldı en son. Dizide Senanın abisi rolü ile dikkat çekecek olan Alperen Duymaz Sena rolüne hayat veren Dilan Çiçek Deniz’in ağabeyini oynayacak. Rolü ise tam Çukura yakışır bir rol olacak. Zaten aklı başında kimsenin olmadığı çukurda bu kez kafası kırık bir polis olacak.

Alperen Duymaz, Çukur dizisinde Senanın ağabeyi olarak psikopat bir polis rolünü canlandıracak. Çukur’un son yayınlanan 15. bölümüyle birlikte dizide yer almaya başlayacak olan oyuncu bakalım beğenilecek mi? Çukur dizisinde en son Koçovalılar ile Vartolu arasında yüzleşme serisi başladı.

Çukurun babası Yamaç, Vartolu’nun kimliğini, yani onunla kardeş olduklarını öğrendi. Bunun için babası İdris’i oldukça zor duruma sokacak olan Yamaç Vartolu’nun kardeşleri olmasından dolayı bunu gizleyen İdris’i oldukça sert sözlerle eleştirecek. Bu eleştirileri kabul etmeyen İdris ise Yamaç’a tokat atacak.

Alperen Duymaz hakkında: Hatırlanacağı üzere geçtiğimiz sezon Kanal D’de yayınlanan gençlik dizisi ‘Bodrum Masalı’ nda birlikte gördüğümüz Alperen Duymaz ve Dilan Çiçek Deniz abi-kardeş rolüne hayat vermişti. Bu sezonda Çukurda Abi kardeş rolleri devam edecek olan ikilinin oldukça mutlu oldukları dile getiriliyor.

SENANIN ABİSİ ROLÜNDEKİ ALPEREN DUYMAZ KİMDİR?

Alperen Duymaz 1992 yılında Ankara’da doğmuştur. Alperen Duymaz, Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarında Tiyatro Bölümünden mezun olduktan sonra kendini oyunculuk konusunda geliştirmeye başlamıştır. Ajansa bağlı olarak dizilerde rol almaya başlamış olan Alperen Duymaz

Tatlı Küçük Yalancılar dizisi ile ilk olarak bir dizide rol alıp kariyerine adım attı. Daha Sonra Bodrum Masalı dizisi ile oyunculukta önemli bir çıkış yakaladı. Çukur dizisinde Psikopat bir polis olarak giren ve Senanın abisi olacak olan Alperen Duymaz a başarılar diliyoruz.

Alperen Duymaz İnstagram Adresi: https://www.instagram.com/alperenduymaz  Lütfen sizde Senanın abisi rolü ile Çukur dizisine girip Psikopat bir polis karakterini oynayacak olan Alperen Duymaz hakkındaki yorum ve görüşlerinizi aşağıya yazınız.

YORUMLAR

  1. Çağatay ulusoya verselerdi tam olurdu polis rolü alperen çukurda bizimle değilsin bu alperen çukurda tutmaz nokta seyretmiyceğiz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.