Çukur Dizisi Serdar Kimdir? Gerçek Adı Soyadı Bilgileri

Çukur dizisine yeni bir karakter dahil oldu 11 Aralık pazartesi günü yayınlanan 8. bölümde. Zaten fragmanda izlemişinizdir parasını alamadığı için posta koyan biri var, adı serdar, Çukur dizisi Serdar Kimdir? Gerçek Adı ve soyadı nedir, daha önce hangi dizilerde oynadı, amacı nedir rolünde kaç bölüm duracak çukurdan geri çıkıp gidecek mi gibi sorular merak ediliyor Serdar karakteri hakkında..

Çukur dizisine 8. bölümde giren ve mafya babası rolü ile Selimden alamadığı parayı isteyen Serdar çok zorlu ve güçlü bir görüntü çiziyor. Özellikle parasını almak için İdris babanın kafasına silah dayayacak kadar ileri gidişi ile görünen o ki dizide hayli etkin birisi olacak Serdar. Çünkü her babayiğidin harcı değil İdris Koçovalıya silah doğrultmak onu karşısına almak..

Diziye bana paramı geri vereceksiniz diyerek Selime atar yapsa da Selimin para artık senin değil koçovalıların sözü ile Serdar bu kez rotasını İdris Koçovalıya yöneltir ve ozaman bende Koçovalıların başından alırım paramı diyerek İdris babanın yanına gelir. Ona silah doğrultarak hayatının hatasını yapar ancak iş işten geçmiştir. Yeni bölümde oldukça fazla izleyeceğimiz Çukur Dizisi Serdar Kimdir? Gerçek Adı Soyadı bilgileri resimleri oynadığı dizi ve filmlere bir göz atalım şimdide..

Çukur dizisine 11 aralık günü yayınlanan 8. bölümde dahil olan Serdar karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Mehmet Bozdoğandır. 1977 yılında doğan Mehmet Bozdoğan bir çok dizi ve filmde oynamıştır. Ancak en belirgin karakteri Karadayı dizisindeki Yılan berdan rolü olmuştur. Almanya Berlinde dünyaya gelen başarılı oyuncu bir çok Alman dizisinde de rol bulmuştur. Çukur dizisine azılı bir mafya babasını canlandırmak için gelmiş olan ve Serdar karakterine hayat verecek olan oyuncu Mehmet Bozdoğan kötü rollerde oynamaktan bunaldığını söylemiş bir ropörtajında.

Çukur Dizisi Serdar Kimdir? konusunda yazacaklarımız şimdilik bu kadar. Sizde yorum ve görüşlerinizle Çukur Dizisi Serdar rolündeki Mehmet Bozdoğan hakkında aşağı yazabilirsiniz..

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.