Çukur Dizisi Tekrar Bölümleri Ne Zaman Yayınlanacak

Merak ettiğiniz Çukur Dizisi Tekrar Bölümleri Ne Zaman Yayınlanacak konusu hakkında sizlere detaylı bilgiler vereceğiz. Öncelikle hoş geldiniz.

Çukur Dizisi Tekrar Bölümleri Ne Zaman Yayınlanacak.. Çukur dizisi pazartesi günleri showtv ekranlarında yayınlanıyor. Yayınlandığı ilk günden itibarende çok beğenildi.  Yeni bölümleri pazartesi günü yayınlanınca iddaalı dizilerde aynı gün yayınlanmış oluyor. Bu yüzdende bazı seyirciler diğer dizileri izlemeyi seçmiş olabilir.

Ama tekrar bölümlerinin gününü merak edip o günlerde izlemek istiyor olabilirsiniz. Bizlerde sizler için bu konuyu açtık ki siz tekrar bölümlerini izleyebilin. Çukur dizisinde Yamaç’ın babasıyla yani İdris Koçovalı ile büyük bir kavga edip terkettiği Çukur’a geri dönüşü ile hikaye başlıyor.

İlk bölümde Yamaç Sena ile tanışıp mutlu bir dünya hayal ederken annesinin gelişiyle tüm hayalleri yıkılır. Ve sevdiği kadını habersiz bir şekilde bırakıp gider. Senanın dünyası başına yıkılır. Bundan sonra da Yamaç’ı aramaya çıkar ve o da Çukur’a gelir.

Çukur dizisinin bölümlerini izlemek için tekrar bölümlerini izleyebilirsiniz. Çukur dizisi Salı 00:30,  Çarşamba 23:30, Cumartesi 00:15, Pazar 14:00 te tekrar bölümleri yayınlanacaktır.

Çukur 20. Bölüm – Vartolu’dan Şok Hamle

Çukur 20. Bölüm – Felaketin Oluyorum..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Çukur Dizisi Tekrar Bölümleri Ne Zaman Yayınlanacak (13 Yorum)

    • Kanal yayın günlerini değiştiriyor sürekli, güncel tarihler için içeriğimizi güncelliyoruz sürekli, show tv yayın akışına da bakabilirsiniz..

    • Çukur dizisinin tekrarları her hafta değişmeye ve farklı günlerde yayınlanmaya başladı Dilek hanım..

Eklenme Tarihi: 25 Ekim 2017