Çukur Dizisi Tekrar Bölümleri Ne Zaman Yayınlanacak Hangi Gün Saat Kaçta?

Çukur Dizisi Tekrar Bölümleri Ne Zaman Yayınlanacak.. Çukur dizisi pazartesi günleri showtv ekranlarında yayınlanıyor. Yayınlandığı ilk günden itibarende çok beğenildi.  Yeni bölümleri pazartesi günü yayınlanınca iddialı dizilerde aynı gün yayınlanmış oluyor. Bu yüzdende bazı seyirciler diğer dizileri izlemeyi seçmiş olabilir.

Ama tekrar bölümlerinin gününü merak edip o günlerde izlemek istiyor olabilirsiniz. Bizlerde sizler için bu konuyu açtık ki siz tekrar bölümlerini izleyebilin. Çukur dizisinde Yamaç’ın babasıyla yani İdris Koçovalı ile büyük bir kavga edip terkettiği Çukur’a geri dönüşü ile hikaye başlıyor.

Çukur dizisinin Yeni Sezon bölümlerinin tekrar gün ve saatleri:

Pazartesi 20.00 Yeni Bölüm
Salı 00.15 Tekrarı
Çarşamba 04.15 Tekrar
Cuma 00.15 Tekrar
Cumartesi 02.45 Tekrar
Pazar 00.20 Tekrar

İlk bölümde Yamaç Sena ile tanışıp mutlu bir dünya hayal ederken annesinin gelişiyle tüm hayalleri yıkılır. Ve sevdiği kadını habersiz bir şekilde bırakıp gider. Senanın dünyası başına yıkılır. Bundan sonra da Yamaç’ı aramaya çıkar ve o da Çukur’a gelir.

Çukur dizisinin bölümlerini izlemek için tekrar bölümlerini izleyebilirsiniz. Çukur dizisi Salı 00:30,  Çarşamba 23:30, Cumartesi 00:15, Pazar 14:00 te tekrar bölümleri yayınlanacaktır.

Çukur dizisinin Yeni Sezon bölümlerinin tekrar gün ve saatleri:

Pazartesi 20.00 Yeni Bölüm
Salı 00.15 Tekrarı
Çarşamba 04.15 Tekrar
Cuma 00.15 Tekrar
Cumartesi 02.45 Tekrar
Pazar 00.20 Tekrar

Çukur Dizisi Tekrar Bölümleri Ne Zaman Yayınlanacak Hangi Gün Saat Kaçta? konusunda sizlerle detayları paylaştık. Ancak hemen belirtelim ki yeni diziler geldikçe dizinin günlerinde değişiklikler oluyor. Bu konumuz en son 23 Ekim Salı günü güncellenmiş olup 40. bölüme kadarki Show tv yayın akışı bu şekilde devam edecektir. Çukur Dizisi 2. Sezon Tekrar Bölümleri Ne Zaman Yayınlanacak Hangi Gün Saat Kaçta? diye merak edenlere yanıt vermeye çalıştık..

Çukur 20. Bölüm – Vartolu’dan Şok Hamle

Çukur 20. Bölüm – Felaketin Oluyorum..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Çukur Dizisi Tekrar Bölümleri Ne Zaman Yayınlanacak Hangi Gün Saat Kaçta? (16 Yorum)

  1. peki ben cumartesi izlediysem neden cıkmadı yayında pazar niye 14:00 olacak onun tekrarı nöbet oynuyor yalan doğrumu

    • Kanal yayın günlerini değiştiriyor sürekli, güncel tarihler için içeriğimizi güncelliyoruz sürekli, show tv yayın akışına da bakabilirsiniz..

    • Çukur dizisinin tekrarları her hafta değişmeye ve farklı günlerde yayınlanmaya başladı Dilek hanım..

Eklenme Tarihi: 25 Ekim 2017