Çukur Dizisi Vartolu Haini Bulacak mı? Vartoluya İhanet eden Kim?

Sevilerek izlenen pazartesi dizilerinden birisi olan ve oldukça pür dikkat izlenen dizilerden birisi olan Çukurda 11 aralık pazar günü yaşanacaklar şimdiden merak konusu oldu. Fragmanlardan anladığımız kadarıyla Vartolunun yakın çevresinde olup bitenleri Koçovalılara yetiştiren birileri var. Acaba Vartoluya ihanet eden kişi kim?

Çukur dizisi 8. Bölümün 2. fragmanında Vartolu aramızdan birisi konuşuyor diyerek bir köstebek olduğunu anlamış ve olup bitenleri Yamaça ve Koçovalılara bildiren birinden şüphelenmişti. Vartolu bunu aslında bir önceki bölümde Mihriban şarkısını Yamaçın dinletip kendisini perişan ettiğinde anlamıştı ancak bu Mihriban şarkısının Yamaç tarafından durdu yere öğrenilemeyeceğini mutlaka birinin ona söylediğini düşünmüştür.

Vartoluya İhanet eden birinin olduğu, evinin sırlarını taşıdığını anladığı kişi kim? Bir kaç kişi olabilir tabi. İlk akla gelen ve Vartolunun yanında olduğu için herkesin ayıplayıp kınadığı Celasun olabilir. Yani yamaça kızmış sinirlenmiş gibi görünsede bu oyunun bir parçası olabilir ve Celasun Koçovalılara ihanet değil gizli gizli yardım ediyor ve haber uçuruyor olabilir.

Ayrıca vartolunun mihriban şarkısını söyledi diye dövüp daha sonrada Muhittin abiye bunu anlatan Vartolunun bir adamı vardı. Büyük ihtimal sarhoş edip ondan da bilgileri alıyor olabilirler. Yani Vartolunun evinde olup biteni anlatan ve ona ihanet eden kişi en yakınındaki kişilerden biri lan ve sarhoşken ne dediğini bilmeyip herşeyi anlatan birisi de muhtemelen olabilir. Bizim tahminimiz Çukur Vartolu’ya İhanet Eden muhittine mihribanı söyleyen kişi resimde sağ taraftaki kişi..

Artık hangisi yaptı diziyi izleyince kesin olarak emin olacağız ancak görünen o ki Çukurda olaylar yeni başlıyor, İdris ağanın kafasına silah dayama cüretini gösteren bunun sonucuna katlanacak mı göreceğiz. Çukur Dizisi Vartolu Haini Bulacak mı? Vartoluya İhanet eden Kim? sorusuna yanıt vermeye çalıştık. Sizlerinde tahmini varsa aşağı yazabilir. Şimdiden teşekkür ederiz.

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.