Çukur Dizisi Vartolunun Arabası Ne, Vartolunun otomobili Hangi Marka Model?

Çukur Dizisinde Vartolunun bindiği kullandığı araç nedir hangi markanın hnagi modeli diye merak eden izleyicilerimiz olmuşştur elbette ancak bizim ancak aklımıza geldi bu konuda sizleri bilgilendirmek istedik. Çukurda Vartolunun bindiği araba nedir Vartolu hangi araba ile gidiyor marka ve modeli nedir merak edenler için işte haberimiz..

Çukur dizisi Show tv ekranlarında pazartesi günleri yayınlanıyor ve oldukça seviliyor. Sevilen başrol oyuncularından birisi olan VArtolu karakteri de hem tavırları ile sevilip sayılırken adeta fenomen oldu. Vartolunun Çukurdaki arabası nedir modeli markası nedir diye merak edenler için hemen yanıt verelim. Çukur dizisinde Vartolunun otomobili BMW marka 2017 model 7.30 dizel otomatik model araçtır.

Böylesine havalı bir araba ile Vartolu neden geziyor çünkü sürekli göz önünde ve Beyefendi ile yaptığı Silah kaçakçılığı ve uyuşturucu kaçakçılığı nedeni ile yani pis işlerin adamı olması nedeni ile parası oldukça bol. Ancak Tehlikeli bir iş yaptığı için iyi bir araba ile gezmek zorunda. Bu yüzden Vartolu Bmw 7.30 F segmenti lüx bir araçla geziyor. Zaman zaman bu arabayı kendi kullanıyor bazende Celasun ve Medet kullanıyor.

Ancak Vartoluya daha da bir karizma kattığı kesin. Ayrıca İdris babanın bindiği araçta oldukça eski ve nostaljik bir model. İdris Koçovalı 1980 li yıllardan kalma bir arabaya binerken asaletini gösteriyor adeta. Yamaç ise özel bir aracı olmamakla birlikte önüne ne gelirse ona biniyor. Ancak Vartolu hem karizmasını çizdirmemek hemde havasını atmak için Otomobilini ona göre tercih etmiş ve Çukur sokaklarında Bmw 7.30 gibi çok güçlü ve kırılmaz camlı güçlü motorlu bir açar ile geziniyor. iŞTE Teknik bir kaç detay..

Motor Tipi Dizel / 4 silindir
Motor Hacmi 1995 cc
Maksimum Güç 231 hp (170 kw) / 4.400 rpm
Maksimum Tork 500 Nm / 2.000 rpm
Hızlanma 0-100 km/saat 6,9 sn
Azami Sürat 245 km/saat

Sizinde dikkatinizi çekti mi VArtolunun bindiği araba nedir diye merak ettiniz mi hiç? Eğer merak ettiniz ise VArtolunun binmiş olduğu Bmw 7.30 dizel otomatik araç tam 950 bin liraya satılıyor… Merak edenler veya konumuzdan aradığını bulanlar aşağı yorumunu yazarsa sevinirim..

zvr

Bu Yazıya Tepkin Ne Oldu ?

YORUMLAR

  1. İdrisin arabasının marka modeli ne bir türlü çözemedim.

  2. Niye ma ne oldiiii

  3. Bu makaleyi kim yazdıysa umarım bidaha arabalar hakkında yazmaz.

  4. Yanlis. Araba 5 degil 7 serisi arkadaslar.

  5. Vartolunun araba 7.30L dizel modeldir bilginize

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.