Çukur Dizisi Yakarsa Dünyayı garipler yakar Dertleri içine içine sığmayan onlar

Çukur Dizisi yeni sezonda çalan Müslüm Gürses orjinal imzalı Yakarsa Dünyayı garipler yakar Dertleri içine içine sığmayan onlar şarkısı sözleri kim söylüyor diye merak edenler için hemen açıklayalım bu içeriğimizde. 17 Eylül pazartesi 2. sezonu ile başlayan Çukur Dizisi Yakarsa Dünyayı garipler yakar Dertleri içine içine sığmayan onlar  şarkısı sözleri burada..

Çukur Dizisi Yeni Sezonda Yamaçın Söylediği Yakarsa Dünyayı garipler yakar Dertleri içine içine sığmayan onlar

Yamaçın seslendirdiği yeni sezon şarkısı Çukurda ses getirdi: Çukur Dizisi Yakarsa Dünyayı garipler yakar Dertleri içine içine sığmayan onlar diye devam eden şarkının sözleri oldukça merak edildi bizde hemen cevap verelim dedik ve sitemizde sözleri ile birlikte videosunu da yayınlayalım istedik..

Not: Öncelikle Çukur Dizisi Yakarsa Dünyayı garipler yakar Dertleri içine içine sığmayan onlar şarkısını kim seslendiriyor diye merak etmiştik ama Yamaç eskiden beri gitarıyla şarkılar söylediği için meğer onun yeni sezon için hazırladığı bir şarkıymış bu. Bizde farklı bir sanatçı seslendiriyor sanmıştık ama eskiden Müslüm Gürsesin söylediği bu şarkıyı Yamaç dizi için cover yapmış… işte Garipler şarkısının sözleri:

Hor görülenlerin tanrım isyanıdır bu
Sevip sevilmeyenlerin isyanıdır bu
Düzensiz dünyanın gunahıdır bu
Yakarsa dünyayı garipler yakar

İsyan ede ede olduk günahkar
Mutluluk bizlere uzaktan bakar
Tanrım bu dunyayı başka kım yakar
Yakarsa dunyayı garıpler yakar

Dertleri içine içine sığmayan onlar
Hayatta umudu kalmayan onlar
Sürüne sürüne yaşayan onlar
Yakarsa dünyayı garipler yakar

Çukur Dizisi Yakarsa Dünyayı garipler yakar Dertleri içine içine sığmayan onlar Hayatta umudu kalmayan onlar Müslüm Babanın eşsiz şarkılarından birisidir..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 17 Eylül 2018