Çukur Dizisi Yamaç’ı Kim Vurdu? Aras Bulut İynemli Çukurdan Çıktı Mı?

Çukur Dizisi Yamaç’ı Kim Vurdu? Aras Bulut İynemli Çukurdan Çıktı Mı? Çukur dizisi yayınlanan son bölümde Yamaç vuruldu. Yamaç başrol olmayacağı diziden çıkmayacağını herkes tahmin eder ancak dizi oyuncularından Necip Memilli ve Berkay Ateş sosyal medyadan veda mesajları yazınca seyircilerde merak etti.

Çukur dizisi son bölümünde neler oldu hatırlayalım. Çukur dizisinde Çeto ve Mahsun kardeşlerini birisinin sattığı düşünürler. Bu kişinin Ersoy olduğunu tahmin ederler ve ona bir oyun kurarlar. Ersoy’dan emin olunca da onun cezasını keserler. Ersoy’u inşaatta ters asarak öldürecektir. Ersoy ve Çeto bu ölümün suçunu Koçavalıların üstüne atarlar. Ersoy aslında kardeşlerinin ölümünden Koçovalıların sorumlu olmadığı ve ölen kişilerin organlarının alındığını Mahsun’a söyleyecekken Çeto Ersoy’un boğazını kesiyor. (Bu sahneleri yazarken bile içim ürperdi. Bu sahneler yazılmamalı böyle sahneler dizilerde olmamalı!)

Çeto ve Mahsun Çukur’dan geri çekilmeye başlarlar. Koçovalılar Çukur’a girmek için fırsat ararken Karakuzular bunu engelleyecek mi? Yamaç ise diğer taraftan ormanda buluşmayı bekler. Yamaç ormanda kiminle buluşacaktı? Ormana bir araba gelir ve Yamaç’ın istediği kişi mi? Arabanın farları sönmez bir türlü. Yamaç’ta bunun üstüne sinirlenir ancak hiç beklemediği bir anda vurulur!

Yamaç neden vuruldu? Yamaç bu vurulmayı hiç beklemediği için de sadece vuran kişiye bakıp ”Neden?” diyebildi. Yamaç’ı kim neden vurdu? Yamaç ardarda iki kurşun yedikten sonra ayağa kalkmaya çalışsa da bunu başaramaz ve tekrar kurşun yer. Yamaç’ın gözünde anıları canlanıyor.

Yamaç’ı Kim Vurdu?

Çukur dizisinde Koçovalılardan birisi Yamaç’ı öldürmez peki kim vurdu? Sosyal medyada araba farının ışığındaki gölgeden vuran kişinin Medet olduğu iddiası ortaya atıldı. Bir diğer olasılık ise bugüne kadar ortaya çıkmayan Selim’in oğlu Akın Koçovalı’nın Yamaç’ı vurduğu şeklinde.

Yamaç vuruldu vurulmasına ama iyileşir derken sosyal medyadan dizinin oyuncuları Yamaç’a Aras Bulut İynemli’ye veda mesajları yazdılar. Bu da diziden çıktımı sorularını akıllara getirdi. Böyle olsa da Çukur dizisinde Aras Bulut İynemli ayrılmayacaktır!

Oyuncuların şaka yaptığını tahmin ediyoruz çünkü bir ayrılık olsa Aras bulut İynemli kendi hesabından veda mesajı yazardı. Yamaç hala Çukur’da merak etmeyin. Çukur dizisi oyuncuları Necip Memili ve Berkay Ateş Yamaç (Aras bulut İynemli)’a nedne veda etti? Sizce?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 25 Aralık 2018