Çukur Dizisi Yeni Sezonda Devam Edecek mi Bitecek Final mi Olacak?

Show TV ekranlarında Pazartesi akşamları yayınlanmakta olan Çukur dizisi çok sevildi, çok tutuldu ve büyük bir izleyici kitlesi kazandı. Sevilerek izlenen dizinin yapımcısından yönetmene oyuncuları ve tüm kadrosuyla tüm ekibiyle oldukça bütünlük sergiledi ve gerçekten de beklenen performansın üzerine çıkılarak söz dizisine darbe vurulup reyting birinciliğinden adeta uzaklaştırıldı.

Öylesine sevilip tutulan Çukur dizisi acaba bu sezonun sonunda bitecek mi yoksa yeni sezonda, gelecek yılda  2018-2019 da devam edecek mi izleyicilerin oldukça merak ettiği bir soru haline. Çukur dizisi geniş kadrosu ve her geçen gün yeni oyuncuları ile oldukça büyük bir iş. Biz sadece televizyon karşısında diziyi izlemek de yetiniyoruz ancak dizinin oyuncu kadrosu dizi setinde çalışan ekip ve tüm kadro oldukça büyük bir işi başarıyor. Milyonlarca insanı ekran karşısına kilitlemek ve kaliteli bir iş çıkararak onu izletmek kolay iş olmasa gerek. Bu yüzden çukur dizisinin kadrosu oyuncuları ve tüm ekibin gerçekten kaliteli bir işi başardığını ve izlenesi bir dizi ortaya koyduğunu öncelikle söylememiz gerekir.

Peki Çukur dizisi bu sezonun sonunda yani Mayıs 2018 gibi bitecek mi yoksa gelecek sezon 2018 Eylül veya Ekim ayında kaldığı yerden devam edecek mi. En çok merak edilen konu bu ancak öncelikle hemen şunu söyleyelim ki çukur dizisi 39 bölüm olarak tasarlanmış. Ancak şu ana kadar izleyiciden ve reytinglerden oldukça memnun olan yapımcı ve Show TV’yi dizinin gelecek sezonda devam etmesi konusunda anlaşmaya varmışlardır. Yani çukur dizisi 2018-2019 yeni sezonda da kaldığı yerden devam edecek.

Çukur Dizisi Yeni Sezonda Devam Edecek mi Bitecek Final mi
Çukur Dizisi Yeni Sezonda Devam Edecek mi Bitecek Final mi Olacak?

İzleyici özellikle Vartolu ve Yamaç’ın hikayelerini çok beğendi.  İdris koçovalı ile başlayan ve tüm Çukur Mahallesi’ni kapsayan bu güzel hikaye oldukça sürükleyici ve izleyenleri etkileyici bir şekilde gelişti. Bu gizemli mahallede tüm olaylar izleyenleri adeta içine çekip kendini orada hissetmesine neden oldu. Dizi böyle başarılı olduğu için de gelecek sezon devam edip etmeyeceği oldukça merak konusu oldu .

Biz de Çukur dizisi ile ilgili aldığımız bilgileri ve tüyoları sizinle paylaşmak istiyoruz ki dizi yapımcısı ve Show TV arasındaki sözleşme 2018-2019 yılında uzatıldı, yani yeni sezonda çukur dizisi Show TV’de kaldığı yerden devam edecek. Bu müjdeli haberi sizlere sunmaktan öncelikle gurur duyuyoruz. Sonra da bu dizide emeği geçen bütün ekibe oyunculardan ses ve ışık yapımcısına kadar herkese teşekkür ediyoruz.

Çukur Dizisi Yeni Sezonda Devam Edecek mi Bitecek Final mi
Çukur Dizisi Yeni Sezonda Devam Edecek mi Bitecek Final mi Olacak?

Sizlerde Çukur Dizisi Yeni Sezonda Devam Edecek mi Bitecek Final mi Olacak? sorusu hakkında yorum ve görüşlerinizi, gelecek sezon yani yeni sezonda devam edip etmemesi konusundaki fikirlerinizi lütfen bizimle paylaşın Şimdiden teşekkürler.

zvr

Bu Yazıya Tepkin Ne Oldu ?

YORUMLAR

  1. Çukur dizisini çok begenerek izliyorum.Final olmasin sonra çoçuklar üzulür.

  2. Abiler lütfen diziyi kapatmayın. Ben şu ana kadar en sevdiğim dizi oldu. Dizi daha 5-10 sürsün derim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.