Çukur Dizisi Yeni Sezonda Medet Var mı Yok mu Devam Edecek mi Çukura?

Geçtiğimiz sezon Medet karakteri ile Çukurda oldukça renkli bir görüntü veren Mustafa Kırantepe bu yeni sezonda çukurda olacak mı devam edecek mi ayrıldı mı gibi meraklı sorular çok geliyordu. Bizde buna bir yanıt verelim istedik ve Çukur Dizisi Yeni Sezonda Medet Var mı Yok mu Devam Edecek mi Çukura? sorusuna cevap aradık ve bulduk..

Mustafa Kırantepe’nin canlandırdığı Medet karakteri Çukur dizisinin en özel en güzel anlarında bizleri güldürmeyi başaran en komik isimlerin başında geliyordu. Özellikle Vartolu ile arasındaki muhabbet dizinin gergin atmosferini her defasında yumuşatıyor ve izleyenlerin çok beğendiği sahnelere imza atıyordu. Özellikle Vartolu Sadettin ile arasında geçen diyaloglar herkesin diline düşmüştü. Laf açılmışken en güzel sahnelerin videosunu bipsiz şekilde aşağıdan izleyebilirsiniz.

Çukur Dizisi Yeni Sezonda Medet (Mustafa Kırantepe) Var mı Yok mu Devam Edecek mi Çukura?

Çukur dizisi Medet Öldü mü yeni sezon dizide var mı evet var devam edecek diziye.. Bu güzel haberi bulmak için ve sizlere kesin olarak devam edip etmediğini öğrenmek için dizinin yeni sezon çekimlerinin yapıldığı Balata yolumuz düştü ve akşam çekimlerinde Medet’in sette olduğunu gördük. Ancak hemen şunu da belirtelim ki Medet 2. Sezon Çukurdan ayrıldı mı ayrılmadı mı kesin bir bilgi alamadık. Çünkü çekim setinde kendisi ile konuşamadık. Ancak sette olduğuna göre ve çekimler yapıldığına göre demek ki Medet Çukurda 2. yeni sezonda da devam ediyor..

Çukur Dizisi Yeni Sezonda Medet Var mı Yok mu Devam Edecek mi Çukura? en çok meran edilen soruların başında geliyordu. Dün akşam Balatta yapılan çekimlerde Medet’i gördük ve sizlerle paylaşalım dedik bu güzel haberi.. İşte Çukur dizisi yeni sezonda Hasretim Türkü bar önünde yapılan çekimler ve Medet rolünü canlandıran Mustafa Kırantepe’nin objektife düştü o fotoğraf..

Çukur Dizisi Yeni Sezonda Medet Var mı Yok mu Devam Edecek mi Çukura?

Çukur Dizisi Yeni Sezonda Medet Var mı Yok mu Devam Edecek mi Çukura? sorusuna böylelikle devam edeceğini yazarak cevap verdikten sonra şimdide sizleri Medet ve Vartolu arasında geçen ve her birimizi kahkaha ile güldüren o komik anlara geri götürmek istiyoruz. İşte Vartolu Saadettin ve Medet’in komik anları..

Bu videodan sonra Çukur Dizisi Yeni Sezonda Medet Var mı Yok mu sorusuna hazırlanan diğer videoları da merak edenler için paylaşmak istiyoruz sizlerle.. Medet ölmedi işte dizinin yeni sezon çekimleri ve kanıtları..

Çukur Medet yaşıyor mu yeni sezonda çukurda mı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 6 Eylül 2018