Çukur Dizisi Yıldız Kimdir? (Kuafördeki Kız) Gerçek Adı Rolü Bilgileri

Çukur dizisi gizemli kadrosu ile her geçtiğimiz gün yeni oyuncuları kadrosuna katmaya devam ediyor. Çukur Dizisi Yıldız rolü Kimdir? (Kuafördeki Kız) Gerçek Adı Rolü Bilgileri hakkında sizleri bilgilendireceğiz bu sayfada. Çukur Dizisi Yıldız ilk olarak karşımıza kuaförde Koçovalıların gelini sena ile dalga geçerken çıktı ve imalı sözleriyle dikkatleri çekti.

Çukur Dizisi Yıldız karakterini canlandıran güzel oyuncunun gerçek adı Gökşen Ateş’tir. Dizide Yıldız olarak karşımıza çıkan ve Sena ile arkadaş olduğunu öğrendiğimiz Yıldız rolünün gizemli bir geçmişe sahip olduğu ve Çukurdaki gizemlerin bir kısmını bildiği ve 20 yıl öncesinde Koçovalılarla nasıl tanıştığı ve nasıl bir olayın başından geçtiğini ilerleyen bölümlerde anlayacağız.

Gökşen Ateş Çukurda Yıldız rolünde oynamaya devam edecek. Hakkında kısa bilgiler verelim. Gökşen Ateş, 1984 yılında İstanbulda doğdu. 173 boyunda olan oyuncu Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk üzerine eğitimler almış ve kendini yetiştirmiştir. Gökşen Ateş’in İlk dizisi 2011 yılında Kuzey Güney dizisi olmuştur.

Geniş Alile, Öyle Bir Geçer Zaman ki, Seni Bana Yazmışlar ve son olarak da Aşk ve Günah dizileri oyuncunun kariyerindeki önemli diziler olmuştur. Çukur dizisinde Yıldız karakteri ile oynamaktadır. Gökşen Ateş instagramda aktif olarak paylaşımlar yapmaktadır. İşte instagram hesabı: https://www.instagram.com/goksenates/?hl=tr Gökşen Ateşin oynadığı Çukur dizisi Yıldız rolü hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağı yazın lütfen..


Gökşen Ateşin oynadığı Çukur dizisi Yıldız rolü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Exit mobile version